SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Swieżak chvj ze SPAMu zrobił gnój***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164115

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
no nie wiem - balbym sie podchodzic na takiej do jakiegos mocnego wycisku na plaskiej. wolalbym jakas stala konstrukcje, niz taka dupna podporko-nozke.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie nie wiem wszyscy mówią, że Siwy tu bierze jakieś specyfiki... ale to nie prawda jak by brał to by inaczej wyglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wez mocny sobie z katownikow pospawaj - materialy i nawet 3 bardzo dobre flaszki dla spawacza wyjda cie taniej.

no chyba, ze nie szukasz lawki pod wycisk wyczynowy, tylko tak sie pobrandzlowac lubisz na modlitewniku...

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
jakbym brał koks to bym tutaj z Wami leszczami nie gadał...joke

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz kupic kazdą ławke (stala konstrukcje) skos w góre, plasko, w dól to spory wydatek duzo wiekszy niz ta ławka keltona, ewentualnie zrobienie samemu wyjdzie taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wiadomo, ze wiekszy. ale taka podporka dajaca skos gora albo plaska, to po pewnym czasie zacznie sie lekko chybotac. a jak masz duzy ciezar na rekach, to nie chcesz zadnego chybotania. proste. tylko samorobka, solidnie pospawana plaska.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ławke mysle dla siebie tak zeby było mozna jak najwiecej cwiczen wykonac jest regulowana jest modlitewnik sa stoajaki regulowane hantle mam jeszcze wyciag do tego i miałbym taka silke zebym mogl wszystko cwiczyc a plaska zeby wytrzymała ok 150kg i bedzie ok. mam troche grosza odlozonego jeszcze bym telefonik sprzedał i siłke mam ale jeszcze niewiem na jakie sprzety sie zdecydowac

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
mocny,a nie masz gdzies w poblizu profesjonalnej silki?

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a plaska samorobke tez mam. wytrzymała jest jak ****

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
a to przepraszam

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

extrem mass builder...pomoc!

Następny temat

opinie o OXYMETHABOLINIE

WHEY premium