SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***PROSZE O POMOC***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Rzecz w tym Aga, że to nie takie łatwe. Jezeli zaczął koksować w wieku 13lat i nieprzerwanie brał coś ciągle aż do teraz, to jeśli nagle przestanie to żadne odżywki nie pomogą. Duża część jego masy spadnie; jeżeli będzie trenował to nadal będzie większy niż "normalna" osoba ale nie będzie taki ogromny jaki jest teraz. A jak zacznie paść sie odżywkami samymi typu geiner to zrobi sie z niego po prostu grubas.

Także przed braniem koksów możesz go jeszcze uratować, ale jeżeli Ci sie uda to dużej części z jego masy uratować sie nie da.

Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Holder-uwierz-tysiac razy wole zeby byl zdrowy niz skoksowany-dla mnie nie wazne jak wyglada tylko to co ma w srodku(on jest chyba przypadkiem 1na1000000 koksow ktorzy maja kochane serce i sa...kochani)
Szkoda tylko,ze nie potrafi przestac...
A co do tego czy moze miec dzieci-to czy to juz jest bankowo ze skoro od malego bral to nie ma szans zeby mogl miec dzieci??!!!
W sumie ZAWSZE sa jakies wyjatki od regul...
Jak mi sie uda go URATOWAC to wam powiem,a jak nie...to po raz kolejny chyba poprosze o pomoc...ja tak nie potrafie kogos olac i przejsc obok..chyba mam za dobre serduszko i nie wiem w co sie pakuje...bedzie ciezko cos czuje...

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Lekarzem nie jestem ale mysle ze z dziećmi to juz chlopak moze dać sobie spokoj. Co do spadków zgadzam sie z kolegami. A co do tego czegos o czym mowilas ze jest takie duze to rowniez bedzie mial ogromne problemy jesli wogle uda mu sie odzyskac sprawnosc kiedykolwiek. Pozdrawiam. Zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
W takim razie-nie rozumiem JEDNEGO:skoro sa takie skutki uboczne to dlaczego coraz wiecej osob bierze te swinstwa??!!!!CZY NAPRAWDE MUSZA DOPIERO PRZEKONAC SIE NA WLASNEJ SKORZE O TYM??!!!
JA JESTEM PO PROSTU JUZ TYM WSZYSTKIM ZALAMANA-NAPRAWDE

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Wiesz można brać minimalizując te skutki uboczne... wszystko jest dla ludzi ale brane z głową i umiarem. Twój facet po prostu popełnił fatalny błąd że zaczął tak wcześnie brać, przekroczył wszelkie granice i może być jedynie przestrogą dla innych, którzy bezmyślnie sięgają po takie środki.

Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duże prawdopodobieństwo impotencji po odstawieniu koksu (w zasadzie 100%). Ale nie koniecznie musi to byc impotencja trwała. Co do potomstwa hmmmm no tez lekarzem nie jestem ale mysle że jakies szanse istnieja duzo zalezy od tego na jakim poziomie rozwoju był w wieku 13 lat (mógł byc juz dojrzały fizycznie) i w jakim stopniu branie wpłynęło na rozwój jąder. Jeżeli odstawi i podda sie odpowiedniemu leczeniu może jeszcze ojcem zostac.
Z drógiej strony może juz do konca zycia będzie musiał brac testosteron(całkowita blokada przysadki mózgowej gdy zaczoł tak wcześnie jest prawdopodobna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Aga, problem tkwi w jego psychice, bez terapii i leczenia farmakologicznego nie obejdzie sie. Jesli masz na niego taki wplyw zeby poddal sie leczeniu to mozesz go jeszcze uratowac, jesli nie masz, to... jak najszybciej zapomnij o nim, bo wkrotce bedzie wrakiem czlowieka.
Adres poradni psychologicznej znajdziesz w ksiazce telefonicznej, skierowanie na badania dostanie od jakiegokolwiek lekarza.

Na koniec nasuwa mi sie jedno pytanie, gdzie sa jego rodzice, rodzina ???? Nikt nie powie mi, ze nie mozna zauwazyc u 13 latka ze zaczyna dziac sie cos zlego

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Ted...on szybko sie denerwuje,wiec jego rodzice wola nie wchodzic mu w droge,a co do wczesniejszego brania...wychowal sie w dzielnicy gdzie za byle co mozna bylo oberwac,nawet wrocic do domu w bialy dzien bez rzeczy...mysle,ze to rowniez mialo wplyw na to,ze tak wczesnie zaczal brac,poza tym jak juz bral to rosl i "pewna grupa ludzi" zauwazyla go i teraz hmmm no "pracuje" w rozny sposob...
Wiem,ze to co chce zrobic(pomoc jemu) to szalenstwo-dzisiaj sie dowiedzialam,ze on wie jakie ma serce i chyba cos z komora(lewa)-ale do niego to nie dociera-uwaza,ze jest ZDROWY!!
Nie wiem jak dlugo bedzie mu sie udawalo tak"bezpiecznie brac" bez zadnych konsekwencji....boje sie,martwie sie,ale jestem bezradna-zreszta co taka mala osobka jak ja moze zdzialac!!!!Musze znalezc "cos" co naprawde przemowi mu do rozsadku-jakis sensowny argument-bo on mnie nie chce sluchac-wiem,ze mu ciezko,bo byc moze chcialby z tym skonczyc,ale to chyba jest juz uzaleznienie!!Coraz bardziej sie boje,ze nie dam rady,ze to mnie wszystko przerosnie....

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Jesli mu na tobie zalezy to postrasz go ze jesli nie skonczy z tym to od niego odejdziesz, jesli to nie pomoze to jak Ted powiedzial naprawde nie ma co planowac sobie przyszlosci z takim czlowiekiem, jest to przestroga dla innych dla ktorych miesnie sa wazniejsze niz reszta zycia.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Dla mnie ta cala historia nie brzmi wiarygodnie. Mowisz, ze koksuje od 13 roku zycia, to bardzo ciekawe.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kofeina ,a kolarstwo

Następny temat

Ginekomastia

WHEY premium