SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***GRUPA TRZYMAJACA WLADZE CZYLI SPAM Z LOKURVA***ZAKAZ SOGOW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128702

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
KoOfFaAnNyY cChHopCyK ;*

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
GYMi wszystko zalezy od wielu czynnikow, takich jak wczesniej wymienialem (miejsce, ziema, pogoda, nawozenie) a przede wszystkim twoje zaangazowanie i pielegnowanie, w tamtym roku strasznie zaniedbalem hodowle, jezdzilem od czasu do czasu zeby tylko je przy zyciu utrzymac zamiast jezdzic czesto i podlewac zeby rosly, a itak efektem bylo ze ktos mi zaje.bal cale pole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
ale tak mniej więcej ?

ja to bym sie w****ił jakby mi ktoś za***ał cale pole zielska

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
ja kiedyś zasadzilem takie z nasionek z pokarmu dla papug

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
loles

zalozmy ze z tych 10 masionek wszystkie sie przyjma i ze wszystkie to bede rosliny zenskie(w co watpie) i ze one bede mial okolo 1m-1,5m to moze z tego wyjsc nawet kilka kg po ususzeniu troche mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
edit: powiedzmy ze kg+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
o ****a czysty interes


jak chhooy zakłądam plantacje za rok

a duże są nakłady finansowe żeby zrobić takie coś w pokoju w domu?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
ta dla papug to przemyslowka

dzimi tak jak pisalem z 1 metra kwadratowego mozna zebrac od 100-500gr a z 10 nasion jezeli wszystkie wykielkuja i beda zenskie to powinien ten metr sie zapelnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ja ******le

Wracam :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie sterydy czy koksy brać

Następny temat

PODPOWIDZCIE

WHEY premium