SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***GRUPA TRZYMAJACA WLADZE CZYLI SPAM Z LOKURVA***ZAKAZ SOGOW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128745

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
cześć Cipko


****a musze sie na jutro nauczyc całą genetyke z biologi by przejść do 4 klasy i łeb mnie na******la , zero skupienia , niepotrafie zapamiętać zdania co przeczytałem ... nic niepomaga ale damy rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
spoko strefa zdasz lekkim*****em,powiedz ze sciągniesz ekipe z SFD/Doping i odrazu dostaniesz promocje do następnej klasy.

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
babka z maty dala mi dopuszczajacy za ladny usmiech
mialem na semestr -dop
a w tym semestrze oceny: 1,1,-2,-3 i 1 z ostatniej kartkowki
kocham panią, pani Zdzisiu :*

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
****a moge jej opowiedzec co chce o hormonach i wh** innych rzeczach ale to juz przerabialiśmy kazała mi sie tylko genetyki nauczyc zebym zdał

Ale ****aaa tego jest za duzo i normalnie to sie pierwszy raz ucze w tym roku z zeszytu ( nie swojego ) bo w tym roku nie założyłem rzadnego

PS. sory za ortografy ale ****a jestem roztargniony i nie zwazam na to jak pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ja ******le w tym spamie prawie same prymusy,co drugi pisze ze musi cos zaliczyc bo nie zda

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
powielamy stereotyp koxa-troglodyty o IQ orangutana

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
łoli

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
tak juz jest siwy

Nie wiem jakim cudem ale od 6 kl. podstawówki miałem przeważnie minimum 7 zagrożeń na koniec roku , a teraz to ****a tylko z 2 lub 3 heh normalnie niewiem jakiś geniusz ze mnie

a z matmy to ja mam za***istego nauczyciela , podejde do tablicy rozwiaze proste zadanie , piąteeczka siadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
i***** ****a,ostatnio miałem w opisie ze ide na zabieg,a robiłem shota,i teraz taka dupa sie do mnie przy***ała z którą gadam oco chodzi z tym zabiegiem i mi rje beret,a ja nie chce jej powiedziec ze na******lam koks aby ****a lepiej wyglądac mówi ze sie domysla oco chodzi

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
powiedz jej ze masz lasery na kolana ich** hehehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie sterydy czy koksy brać

Następny temat

PODPOWIDZCIE

WHEY premium