SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Dz*wki, koks i tajski boks*** Uderzaczy spam nr 7 %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Zwróć uwage ile lat się ta sprawa ciągnie, a teraz weź ten sam przyklad tylko zmien polańskiego na jakiegoś zwykłego szarego człowieczka. Wtedy raczej nie było by tyle pier*olenia

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
pewnie ze nie. siedziałby od razu a ci co bronią polanskiego pierwsi by ządali kary smierci dla jak to napisałeś - zwykłego szarego człowieczka

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
"Vexen a gdzie Ty robisz?;->"

Hmm o co kaman ? Gdzie pracuję czy gdzie trenuje

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
"Vexen a gdzie Ty robisz?;->"

W domu za karę
Wysysa wodę z kiełbas, nie pamiętasz?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Gdzie pracujesz
Makaron ma duzo racji, sami napisaliscie ze taki rezyser moze "osobiscie przesluchac" aktorke (pewnie nie tylko on), poza tym ma duzo pieniedzy, poza tym duuuzo dziewczyn za samo pokazanie sie obok kogos slawnego moga zrobic wszytsko i tu jest problem bo skoro mogl miec wiekszosc aktorek w normalnym wieku to czemu puknal 13?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
michu bardzo dobra konkluzja! i proponuję na tym zakończyć temat zboczonego R.

wróćmy do spraw codziennych! co z kwiatulą ?

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
jedna reka prowadzi auto a druga cos je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
nocny ,a gdzie ja mogę pracować jak mam 17 lat oO . Poamgam przy rozładowywaniu kontenerów i jeżdżę do przeprowadzek :D A w Pon i Czwartek do tego stoję z gazetami tymi darmowymi tak kolo 5h . I kasa leci ,potem na treningi na 17:30 i pot też leci .

Kwiatula się o******la ,a ja ide spać pozdro.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
vexen - człowiek pracy. bardzo dobrze. szacun - jak mawiają dzieciaki.
michu jak tam teściowa?

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ trudność???

Następny temat

prośba pomoc...

WHEY premium