SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!WAKACYJNY KONKURS Z GPS24.PL !!!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ciekawy konkurs, wezme udzial na pewno

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Ja proponuje zrobić 2 zdięcia jedno krajobraz a drugie z samym sobą na tle :D

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
u mnie to np. nie mozliwe juz teraz mam tylko fotki z tamtego roku :/ wiec nie wiem czy moge wstawic czy nie... Ale chyba tak, czy sa moje mozecie sprawdzac na jakie tylko chcecie sposoby mam ich ponad 200

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
Nie trzbea w zaden sposób udowadniać ze foto jest zrobione przez was . Jak bedziemy mieli wątpliwosci sami bedziemy to weryfikować .

Wystaczy ze zastosujecie sie do zasad konkursu które zostały opisane w pierwszym poście. Jezeli nie jest tam napisane ze do zdjęc mamy jakies dodatkowe wymaganie to poprostu ich nie ma .
Nie zawsze trzeba sie doszukiwac wszedzie problemów

A co ważniejsze i pisałem o tym na samym początku konkursu nie bedziemy patrzeć na to na którym foto jest piękniejszy krajobraz . Znaczy będziemy patrzeć ale nie jest to kryterium do wybrania zwycięzyc .

Wiadomo ze jedni mają trochę wiecej pieniązków a inni mniej a przeciez konkur nie ma za zadanie wyłonić tego kto wykupił najdroższe wczasy
Szanse ma kazdy takie same , wystarczy chciec



Zmieniony przez - OS Kogut w dniu 2008-07-04 11:30:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
A wiec bede pierwszy









IRLANDIA

Dublin 15, Klify wschód słońca

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-07-04 12:17:30

Zmieniony przez - OS Kogut w dniu 2008-07-07 15:12:42

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
OS, moge wstawic dwie fotki teraz a jedną pozniej bo nie wiem czy bede w te wakacje gdzies jechał. i jeszcze jedno pytanie musi to byc akurat z wakacji ?

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10667




Anglia => Lincoln => St. Mary's Cathedral
Dla ciekawoski wlasnie w tej katedrze krecone byly niektore sceny filmu "Kod da Vinci"





Anglia => Lincoln => St. Mary's Cathedral
Zdjecie z góry (zdjecie robione zdjeciu)





Anglia => Bewdley => West Midland Safari Park
Polecam wszystkim ktorzy sa w anglii. Po prostu swietne miejsce!




Zmieniony przez - OS Kogut w dniu 2008-07-05 12:25:26

Jeśli pomogłem przyznaj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
kolego glinkoln popraw zdjęcia, bo nie się ładują

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
bardzo fajne

tylko co to ma wspólnego ze sportowym forum?

choć ono od dawna już sportowe nie jest wiec w sumie może jakiś konkurs recytatorski strzelić

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
Miętki są wakacje wiec możemy troche chyba odbiec od tematyki forum .
Wiele osób całkowicie zaprzesatje treningów w tym okresie .
A co do tego jakie jest forum to wiesz ... narzekać potrafi każdy , stworzyć coś już mało kto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!

Następny temat

Pytanie dot. sogów

WHEY premium