szacunek.
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl
...
Napisał(a)

Indie > Bundi > Zrobione w indyjskiej wiosce, znanej z tych błękitnych domów oraz ruin na szczycie wzgórza. Miejsce nie odwiedzane przez turystów, ponieważ znajduje się raczej na uboczu. Wizyta w ruinach pałacu jest bardzo interesująca, ponieważ miejsce to jest całkowicie opuszczone i przez większość czasu nikogo tam nie ma. Zdjęcie zrobione z jednego z jego okien na wioskę.

Myanmar > Bagan > Chyba najpiękniesze z miejsc odwiedzonych podczas czternastomiesięcznej podrózy - mistyczne miasto w Myanmar zwane Bagan. Rozciąga się ono na dużej przestrzeni, choć samo zmieszkane centrum miasta jest maluteńkie. Wokół niego znajdują się tysiące opuszczony świątyni zwanych stufas. Na zdjęciu widać niektóre z nich, góry oraz piękny zachód słońca. By zrobić to zdjęcie musieliśmy wdrapać się na najwyższą. Niesamowite wrażenie! Zdjęcie na dowód :)

Myanmar > wioska bez nazwy > Po trzech dnia marszu przez góry, pola i maleńkie wioseczki. Zdjęcie zrobione właśnie w jednej z nich, gdzie zatrzymaliśmy się na kolację i by przenocować u tubylców. Zdjęcie przedstawia właśnie porę posiłku. Gdy my jedliśmy, starsza pani wróciła do przebierania jakiegoś rodzaju nasion.
Ps. Fotki wklejam ja, maciek, w imieniu mojego kolegi Węgra aka labanc :) /(swoje fotki wrzuciłem wczoraj)/
Zmieniony przez - labanc w dniu 2008-08-31 22:43:44
...
Napisał(a)

Polska -> Polnocna czesc Wielkich Jezior Mazurskich (sierpien 2007)
Regaty - VI Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Dezet
------------------------------------------------------------------

Niemcy -> Heide-Park Soltau (lipiec 2008)
Calkiem nieslaby park rozrywki, na zdjeciu kolejka gorska 'Colossos', jedna z najwiekszych konstrukcji drewnianych tego typu na swiecie

------------------------------------------------------------------

Szwajcaria -> Lucerna (lipiec 2008)
Widok na Jezioro Czterech Kantonów, na drugim planie Alpy.
Zmieniony przez - melessio w dniu 2008-08-31 23:11:16
aha no yhy nono tak
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
koniec wakacji
teraz czekamy na losowanie i wyniki
teraz czekamy na losowanie i wyniki

WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!
...
Napisał(a)
czekamy...

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Pomocy!
Następny temat