SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!>>>POMOCY<<<!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470199
WIL

to mój pokemon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
f***erMan! odmaszeruj do działu trening bo na razie nie wiesz jak ćwiczyć a Ty chcesz suplementy brać!?!?!

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
trening... dopiero dzis zajrzalem na forum i juz znalazlem ciekawy plan treningowy (https://www.sfd.pl/temat208378/)(na mase oczywisciexD) i wedlog niego mam zamiar cwiczyc wiec uwazam ze z treningiem problemu nie bedzie po jakims tygodniu... a jesli chodzi o wykonywanie cwiczen to zawsze ktos doswiadczony na silowni pomoze na kazda prozbe. problem zostaje... warto odzywke?? odrazu mowie (pisze =]) ze wysilku sie nie boje bo mialem z nim doczynienia w sekcji kolarskiej (to mnie chyba tak wysuszylo a szlugi i alkochol doprawily :( teraz tylko zalowac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9681
Trening miales,delikatnie mowiac, do bani.
Ten co podales w linku wyglada na ok,co jakis czas pamietaj o wprowadzaniu zmian.

Poszukaj w odzywianiu postu qazara "robimy mase, fakty i mity",trzymaj diete bo to od niej najwiecej zalezy.

Gainer mozesz brac,nie widze przeciwskazan.Z kreatyna faktycznie poczekaj az dopadna Cie zastoje,nie trzeba cwiczyc 2 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470199
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
dzieki danzig wielkie :D a z tym treningiem u kumpla to wiem niestety...
skoro wiem co moge a co nie to od pon do ciezkiej pracy :D jeszcze tylko jedno i sr all za zmiane tematu... czy proste cwiczenia w domu np. podcieganie na drazku czy pompki sa wskazane w dni nietreningowe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470199
ale po co

dni nietreningowe to dni do regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
o diecie juz czytalem i bralem pod uwage dla hardgainerow chociaz bede go bral narazie nie za wiele...
wszystkim dziekuje za pomoc bardzo szczerze =] (dam wam te sogi czy cos ale nie wiem jak to dziala xD)
jeszcze tylko jedno i koniec na dzis...
czy cwiczenie w domu np. podciaganie na drazku czy pompki sa wskazane w dni nietreningowe??
z gory sr za zmiane tematu =[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9681
Dokladnie,w dzien nietreningowy co najwyzej rozciaganie,miesnie i caly organizm potrzebuje czasu na regeneracje.Za duzo cwiczen moze przyniesc skutek odwrotny do oczekiwanego.

btw:Podciaganie na drazku to swietne cwiczenie na plecy,cwicz w dni kiedy robisz plecy.

pozdr.
ide spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
i pytanie powtorzylem bo myslalem ze go nie wyslalem a okazalo sie ze 2 strona sie zrobila :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie co lepsze-Fat Transporter, Fat Burner?

Następny temat

Bio-Plex

WHEY premium