SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY PAKEŻY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CO SĄDZICIE O TAKICH PRODUKTACH JAK Dibencozide Magnum I MASS GAIN O GAINIE NAPISALI ŻE MOŻNA NAWET PRZYTYĆ 4 KG W CIĄGU MIESIĄCA , CZY KTOŚ Z WAS TO BRAŁ I CZY PRZYNIOSŁO MU TO TAKIE EFEKTY , NATOMIAST CZY DIBENCOZIDE MAGNUM CZY MA JAKIEŚ SKUTKI UBOCZNE I CZY OPŁACA SIE TO BRAĆ.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
Krótko i zwięźle: Mass gain - TAK, dibencozide magnum - NIE


>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Jezeli chodzi o mnie to mass gain byl cieniutki...tak jak jego cena

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co złego w dibencozide magnum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co jest dobrego?gosciu wiesz co to archiwum?!wpisz sobie na gluwnej stronie do wyszukiwarki DM i ci wyskoczy 1000postow o tym cudownym srodku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
Mass gain jest słabiutki ale za to 60% i 70% są bardzo przyzwoite.

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie moge nic znależć o Dibencozide Magnum może cie mi coś o nim więcej powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
wpisz w wyszukiwarce dibencozide magnum a na pewno znajdziesz.

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krwawy barno ja jestem prosty ale madry chlop i Ci mowie,zebys sobieDM glowy nie zawracal tyle Ci powinno wystarczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3505
mass gain(megabola) - ok,
rzeczywiscie mozna przytyc 4kg lekko w ciagu miecha
natomiast dibencozide warto moze uzywac jezeli masz niedowage, to moze wtedy pomoze ja osobiscie stosuje dibecozide hi-teca, ale nie wiem czy sam cos dibencozide przyniesie, bo troche jush waze,
moze dibencozide dziala placebo??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za pomoc . mam jeszcze jedno pytanie , kupiłłłęm sobie SUPER GAIN 4100 firmy mlo nie wiem czy to dobry wybór , nie wiem co wy o tym sądzicie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB firmy Scitec Nutrition

Następny temat

Tusipekt

WHEY premium