SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdesperowany need help

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 286
Moja historia (staralem sie w jak najwiekszym skrocie)
Z tego co czytalem na forum to jestem EKTOMORFIKIEM... czyli mam prze****** :( (jesli dobrze przeczytalem), moim celem zawsze byla masa, ktorej to jak do tej pory nieudalo mi sie uzyskac....

Wiek: 15-16
Staż treningowy: 2002-2004
Waga: 81-82 kg
Wzrost: 187
Wymiary po napięciu (w cm):
Kark - 41
Bark - 50
Biceps - 37
Przedramię - 32
Klatka - 110
Pas - 81
Udo - 58
Łydka - 39

Rekordy (w kg):
Wyciskanie - 110
Biceps - 27.5
Triceps (zza głowy) - 17.5
Marty ciąg (wszystko co było na siłowni w szkole) - 135
Przysiad - 80

Przerwa byla spowodowana brakiem przyrostow jakichkolwiek, obwodow (ktore i tak sie zwiekszaly jakby chcialy a niemogly) jak i sily + do tego jeszcze, doszedlem do tekiego etapu gdzie potrafilem cwiczyc 3-4 godziny 2 razy w ciagu dnia a rano budzilem sie jak mlody bog bez zadnych bolesci, nie ma bolesci, nie ma efektow, to po co trenowac?

Wiek: 18-19
Przerwa: 2004-2006
Waga: 85 kg
Wzrost: 189.7
Wymiary po napięciu (w cm):
Kark - 44
Bark - 48
Biceps - 34
Przedramię - 30
Klatka - 108.6
Pas - 91
Udo - 56
Łydka - 38

Na maksa:
Wyciskanie - 90
Biceps - 17.5
Triceps (zza głowy) - 12.5
Marty ciąg (wszystko co było na siłowni w szkole) - 120
Przysiad - 50

W 2004r. zmienilem metode treningu i jakies 4 miesiace cwiczlem 3 moze 2 razy w tygodniu i jadlem non stop i bardzo duzo najrozniejszych rzeczy w celu przytycia ok. 5-6 razy dziennie posilek, czasem wiecej. Efekt? Przytylem 3kg.... Na celu mialem przybranie masy i sily, przez 2 lata sily mi doszlo bardzo duzo ale masy praktycznie nic, tylko troche miesnia mi bylo bardziej widac, rzezba, lekkie prazki na barkach napietych i klatce (w miedzy czasie wzialem jedno pudelko "Amino Whey System" Trec'a, 250 tab. po 2500mg w tym 2200 mg samo bialko reszta przyswajacze).

Trenowalem regularnie przez 2 lata nawet stosowalem rozne cykle zeby nie caly czas to samo, sila/masa/sila/masa/rzezba/sila/..... itd. teraz mialem 1.5 roku przerwy i chce wrocic to starej formy jako pierwsze ale byc wieeeeekszy niz teraz i wczesniej (powoli zaczynam miesnie przyzwyczajac do wysilku). Tylko ze potrzeboje waszej pomocy, specjalistow i osob ktore byc moze kiedys mialy podobne problemy ze zlapaniem masy i sie ich pozbyly.

Pozdrawiam

P.S. zawsze mialem problem z bicepsami i z nogami, zeby zlapaly sily, jesli chodzi o nogi to ciagle ostatnio miesnie czworoglowe ud mnie bola, tzn. czuje jakbym mial je przemeczone a nierobilem nic ani niebiegalem nawet juz od bardzo dawna.

Zmieniony przez - Le Parcour w dniu 2006-07-26 13:41:14

>>> Le Parcour <> New road of life <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 286
mi sie silownia kiedys nienudzila:)

w nogach nie czuje nic co by przypominalo zakwasy, tylko to takie dziwne uczucie jak kiedys rano wstawalem to caly sie taki czulem a jak sie przeciagnalem kilka razy to przeszlo, albo jak bym byl po treningu na nogi, a nierobie nic, wchodzilem ostatnio na 4 pietro po schodach do sasiada i... no coments, na 3 musialem usiasc na schodach na chwile bo juz mnie miesnie bolaly.

>>> Le Parcour <> New road of life <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
a jakies pytania??

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 442
po co napisales ten temat?

Kiedys bede wielki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ja jestem ciekaw jak on kark zmierzyl

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
nu tyle co ja w lewym bicepsie prawie

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 286
kark normalnie glowa lekko do tylu i na napiuetych kapturach, chodzilo mi o to zeby !JAKIS SPECJALISTA! poradzil mi co mam zrobic ale widze panowie i chlopaki ze wy potraficie normalnie napisac tylko jak macie konkretne pytania i na focie zobaczycie kolesia co wyglada jak szafa trzydrzwiowa albo jest wyzylowany na maksa. CHODZI MI O TO, ze na tyle roznego rodzaju treningow jakie stosowalem i na 2 lata + odzywki jesli ktos przeczytal to co napisalem wyzej to TAK NIE POWINNO BYC. na poczatku myslalem tylko o wyrobieniu sobie sylwetki, potem zas o nabraniu masy, ktorej za nic niemoglem otrzymac nawet z dieta.

dla sprostowania dlaczego mam kompleksy na swoim punkcie i na moj zje***y wyglad jesli ktos normalny odpowie zamieszcze swoje foty. jesli kogos obrazilem to sory ale liczylem na jakas pomoc.....

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Le Parcour w dniu 2006-07-26 22:33:22

>>> Le Parcour <> New road of life <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
"potrafilem cwiczyc 3-4 godziny 2 razy w ciagu dnia" <--- dobry jesteś, a i to pewnie było przyczyną tego, że nie rosłeś... 3-4 h dziennie, wątpie że trenowałeś z konkretnymi ciężarami i techniką. To raczer aerobik:)
Ale moge się mylić...
POzdrowiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 286
mozesz sie mylic i mylisz sie ;)
w ciagu tych 3-4h robilem wszystkie grupy miesniowe a ciezary byly tak dobrane zebym zrobil okreslona ilosc serii i powtorzen zeby sie zmeczyc (zaznaczam ze to juz bylo praktycznie na koncu tych 2 lat tuz przez ta dluga przerwa), wiem ze to niebylo dobre dla mnie ale juz pod koniec cwiczen jak tracilem nadzieje na wszystko zaczalem bawic sie i eksperymentowac.

PROSILBYM WAS O JAKIS TRENING NA MASE NA WSZYSTKIE GRUPY MIESNIOWE niewliczajac do tego wyciagow bo nie mam, a cwicze w domu (tylko niewysylajcie mi atlasu cwiczen bo juz wedlug niego wczesniej cwiczylem).

p.s. o ile dobrze te swoje treningi pamietam to nie byl to aerobik.

>>> Le Parcour <> New road of life <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Użyj wyszukiwarki... pełno jest w tym dziale rozpisanych treningów na mase.
POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3698
HST
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Le Parcour nie ma jakiegos cudownego planu na mase po którym kazdy urośnie 10cm na łapie...pokaz swój przykladowy plan z tamtych lat

co do twojej 2 wypowiedzi i sorry prorokami nie jestesmy, opisales nam swoja historyjke i co??mamy wiedziec o co ci chodzi?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstające łopatki! Można cos poradzic ??

Następny temat

wzrost utrudnia?

WHEY premium