SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybity bark!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
witam!
mam pytanko - miałem kiedyś wybity bark i w szpitalu z***aly sprawę i ogólnie został troche krzywy. Nie przeszkadza mi to w treningach lecz ostatnio zauważyłem, że mięśnie po stronie wybitego barku rosną trochę słabiej np. kaptur i najszerszy tragedi nie ma ale jednak różnica troche jest. Czy powinienem tą stronę ćwiczyć bardziej, większym cieżarem bądź więcej powtórzeń w seriach???
z góry thx za pomoc!

Zmieniony przez - wietas85 w dniu 2009-03-26 17:14:56

...Fluctat Nec Mergitur...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 997
to niekoniecznie musi byc wina wybitego barku. ja np. mam z lewej strony wszystkie miesnie wieksze. najszerszego i kaptura to raczej osobno nie pocwiczysz, ale na biceps, triceps, itp. mozesz robic np. jedna serie wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
nigdy ale to nigdy nie ćwicz jednej strony ciała większym ciężarem a drugiej lżejszym tyczy się to też do ramion
dysproporcja to naturalna rzecz aby zniwelowac nierówne mięśnie zamiast sztangi stosuj sztangielki i dobieraj ciężar do słabszej ręki CIĘŻAR MA BYĆ RÓWNY PO OBU STRONACH !!!
z czasem sie wyrówna lub różnica się zmniejszy
pozdro

Zmieniony przez - lisiu w dniu 2009-03-26 18:38:33

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
Prawa zawsze jest grubsza bo się nią więcej robi ale jeśli ćwiczysz powinna dobrze rozwijać więc nie wiem. A co do barku to wypadł mi w życiu już 7 razy, nigdy nie byłem w szpitalu była to kwestia 3min i jakoś udawało mi się go nastawić wiec nie jestem pewny czy bym się kiedyś wybrał jak ci tak fajnie ustawili :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
to jest akurat prawa strona.ale dzieki za rady!sogi.pozdro

Zmieniony przez - wietas85 w dniu 2009-03-26 23:14:05

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Ja mialem wybity 3 razy ;] ale tez zawsze sobie sam radzilem ;D a co do tych kombinowan z ciezarem to nie radze...moze Tobie to sie jeszcze gorzej skonczyc niz zamierzasz..

Jeśli chcesz, to potrafisz! ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS czy ABS II??

Następny temat

Rzeźba - siłownia a aeroby

WHEY premium