SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wakacje..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
witajcie , jak wiecie zblizaja sie wakacje , no praktycznie to juz sa wakacje:P i chcialbym wyrzezbic kaloryferek , polecacie jakis trening i diete? mam 175 cm wzrostu i waze 66-67 kg. mam do dyspozycji silownie profesjonalna i basen a dam wam link do starego tematu w nim moj brzuch wyglada praktycznie tak jak teraz https://www.sfd.pl/Wyrzezbienie_tzw._kaloryferka_-t560404.html


ps. co myslicie o a6w , 4x w tygodniu po pol godziny aerobow i do tego raz w tygodniu basen i poleccie mi jakas dietke.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 67

Wzrost: 175

Cel treningowy: narazie rzezba ,potem po wakacjach masa

Staż treningowy na słowni: 12 miesiecy

Uprawiane inne sporty: basen i moze wkrotce tajski boks

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzet , profesjonalna silownia

Dieta: to jest moj problem

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
a przezpraszam ,ze nie napisalem , ale mam szeroka talie , da sie cos z tym zrobic?;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Na wakacje ale chyba 2011 ten kaloryfer.

Masz trochę tłuszczu na brzuchu z tego co widzę na tych zdjęciach.

Proponowałbym zaczac zdrowo się odzywiać i zacząc ćwiczyć jakimś FBW.

A6W itp. sobie daruj...


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 767
http://www.miesniebrzucha.pl/ Jedyne co ci moge doradzic to zebys przeczytał to moze ci jakos pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
heh , wiesz ja mam silne miesnie brzucha , tyle , ze zalane jak widac niestety wg mnie wystarczyloby zebym zrzucil z 3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Róznego rodzaju sporty, piłka nożna,kosz,siatka itp. FBW jako trening będzie dobry, pilnuj odzywiania.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
No to ja polecam brzuszki przez 6 godzin szybkim tempie, potem jeszcze dodaj godzinę jak będziesz miał siłę. A na szerokie biodra to najlepszy sposób to połóż się bokiem na podłodze połóż na sobie jakąś deskę i ją pożądanie dociśnij może trochę pójdzie. A sry bo nie doczytałem chcesz teraz w tej chwili, najlepszym sposobem zrobienia kaloryfera będzie bicie się prętem po brzuchu wtedy mięsień opuchlizną podejdzie i będzie luks, aha tylko bij prosto bo będzie krzywy. Zacznij od abs II i nie płacz co masz robić, tylko ćwicz samo się nie zrobi za rok przy dobrej diecie będziesz miał widoczny ZARYS mięśni.

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

Bieganie i spalenie tkanki tłuszczowej

WHEY premium