SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak "przypakować" przez wakacje ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1081
Cześć Chciałbym przez wakacje poprawić swoją sylwetkę o ile to możliwe. I jeszcze jedno jakich odżywek, sumplematów powinienem stosować ?? Bardzo proszę pomóżcie.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 60

Wzrost: 170

Cel treningowy: MASA /RZEŹBA

Staż treningowy na słowni: około roku (Nie systematycznie)

Uprawiane inne sporty: piłka nożna siatkówka koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): W domu: sztangi hantle worek treningowy.
Oraz w szkole: Sztangi rowerki bieżnie i atlas.


Dieta: Nie mam

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
chłopcze zapóźno na to w tym sporcie sie nie da nic tak szybko osiągnąć . czekaj na wypowiedź Bery89

dieta i styknie. Supli Ci nie trzeba na to przyjdzie jeszcze czas
Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-06-16 13:44:33

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-06-16 13:45:19

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-06-16 13:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Tak jak w innym okresie.
Dieta+Trening+Regeneracja+Czas= Sukces(czyt.przyrosty)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
Cześć Chciałbym przez wakacje poprawić swoją sylwetkę o ile to możliwe. otóż drogi kolego JESTEś POPROSTU SEZONOWCEM KTóRY MYśLI żE PRZEZ WAKACJE STANIE SIę TERMINATOREM PRAWIE NIC NIE ZDZIAłASZ PRZEZ WAKACJE:D

drugie pyt: I jeszcze jedno jakich odżywek, sumplematów powinienem stosować ?? tak tak dokładnie stażu ani jeden dzień a ten sie za suple łapie NIE, NIE i jeszcze raz NIE na suple to musisz mieć min. pół roku stazu no to pakuj pakuj elo

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
MASA /RZEŹBA
zdecyduj sie najpierw, bo z twoim stazem nie dasz rady spalic tluszczu z jednoczesnymi przyrostami masy mesniowej.

suple zadne, twoj staz rok niesystematycznie? plan FBW.

Dieta podstawa.

zajmij sie dieta i treningiem FBW, na nie wiadomo co nie licz, moze do wakacji 2009 cos tam zddzialasz nie ma nic odrazu.


vice lord
NIE, NIE i jeszcze raz NIE na suple to musisz mieć min. pół roku stazu no to pakuj pakuj elo
ja ci mowie NIE, pierwsze slysze zeby po pol roku mozna bylo brac sie za suple, mozna zawsze ale wazne zeby to bylo madre i przemyslane, sa wtedy potrzebne gdy sa np. zastoje, a nie po tym jak ktos pocwiczy pol roku.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1081
Po pierwsze dzięki że mi odpowiedzieliście
Co do tłuszczu to sądzę że nie mam co spalać teraz całe wakacje będę ćwiczył i chodzi mi o coś co mi w tym pomoże nie chce odrazy być zawodowym kulturystą Bardziej zależy mi na masie więc nie wiem Białko?? Czy na to też za wcześnie Na klacie jak narazie wyciskam 50kg na atlasie jeszcze nie sprawdzałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Nie, narazie żadnego białka. Gdzieś niedawno była o tym dyskusja. Njapierw plan ACT (przygotowawczy) ---> FBW / HST a później wg. uznania. Na początku białko się nie przyda i tak będziesz szybko rósł

Vice_lord2 - dajesz takie porady bo sam już zacząłeś brać i uważasz że to dobrze? I dlaczego masz w zainteresowaniach doping?????

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-06-19 15:01:58

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jeżeli chodzi o białko - jeżeli stosujesz jako uzupełnienie protein w diecie - ok.

Co do planu - weź się za dobre FBW, dodaj jakies aeroby, zadbaj o diete i bedzie giteS :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1081
PROTEIN 45

OXY-GEN NUTRITION
Technology
2500g
Muscle Building


Moge brać to ???
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny i korekty.

Następny temat

DZIENNIK MASSOWY vol.1 for MACIEKCRAC :)

WHEY premium