SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ważne pytanie?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580


siema:)Jestem nowy na tym forum mam do was pytanie czy istnieje jakiś klub ARMWRESTLINGU w Białymstoku.Pilnie poszukuje takiego klubu zawsze interesowało mnie siłowanie na ręke.Czekam na wasze odpowiedzi

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
czesc,
niestety, ale nie ma u Ciebie zadnego oficjalnego klubu zajmujacego sie armwrestlingiem. Najblizej masz chyba do Warszawy z tego co mi sie wydaje. Bardzo fajnie ze jestes zdecydowany to trenowac i dlatego pytaj o wszystko, a pomoge Ci w doborze cwiczen specjalistycznych i powiem jak je wykonywac na normalnych maszynach kulturystycznych w kazdej silowni co sa... pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580
to troszke lipa że nie ma takiego kulbu w białym ale to nic może z czasem będzie.Na swojej siłce posiadam sprzęcik raczej do treningów ogólno rozwojowych,brak tam sprzętu do trenowania-tej dyscypliny"siłowanie na ręke"owszem są wyciągi i inne ******ły ale brak jest np.stołu do sparów itp.dlatego właśnie myślałem o jakims klubie armwrestlingu.

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
przyznam szczerze, ze ja rowniez trenuje na zwyklej silowni, gdzie nie posiadam specjalistycznych sprzetow do armwrestlingu, ale pomimo to odoszedlem do czegos... podstawa to checi i tyle!! musisz rozpoczac trening katow, mianowicie wyonujesz ruch ramienia od kata prostego w gore, co zwieksza sile bicepsa... sporo masz o tym na forum, a wiec poczytaj sobie. CO do sotlu, to znajdz kogos kto CI zrobi taki stol i bedziesz mogl sparowac. Dobrze miec jeszcze drugaosobe co tez chce to trenowac i napewno bedzie Wam latwiej. projekt stolu moge Wam dac, a na poczatek wystarczy. Chyba ze masz kaske na stol orginalny ze strony www.armpower.net za 1500 zl..
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580
kasy nigdy za wiele jakoś to będzie stół się zrobi.Predyspozycje do uprawiania tego sportu mam w sumie nie najgorsze 43,5 w bicku i 36 w przedramieniu siłki też dużo posiadam 165 na klate,215 w martwym jakoś z rękami nie ma problemu przydałoby się troche jeszcze łape powiększyć-a w szczególności przedramie znasz jakies dobre ćwiczenia

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580
spoko ludzie są na "sfd" bo na innym forum to czepiają się o byle co,jesteś nowy na forum to odrazu po dupie dostajesz od wejścia a tu tak nie ma jestem mile zaskoczony:)

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4275
Na przedramiona duzo jest cwiczen, bardzo dobre w rozwoju to:
-nawijanie i odwijanie sznurka na drazek, skręt nadgarstka na zewnątrz(pronator), uginanie nadgarstków ze sztangą oraz sztangielką(tutaj polecałbym półruchy), uginanie ramion nachwytem(na siłe półruchy),mozesz cwiczyć także na wyciągach
Duzo mozesz dowiedziec sie z tąd http://www.armpower.net/index.php?page=armpowermagazine 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Misiek Ci dobrze doradzil w sumie...
ciesze sie ze na SFD CI sie podoba, ale czesciej tutaj wpadaj
wiesz co do Twoich wynikow to jestem pod wrazeniem, bo ssa naprawde rewelacyjne...! niestety armwrestling to nieco inna dyscyplina sportowa, w ktorej nogi lepej miec szuczple, a wiec ich sie nie trenuje (zabieraja wage) klatka tez nie gra wielkiego znaczenia, ale silne przedramiona i bicepsy to koniecznosc! dobrze tez miec dlugie i silne palce. podstosuj trening bardziej pod armwrestling i wytrenuj miesnie i powzmacniaj sciegna bo to one graja rownie wazna role...
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580
spoko dzięki za rady:)Postaram się częściej wpadać na forum

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obrotnik

Następny temat

czy kładziecie swoich starszych? ;]

WHEY premium