SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obrotnik

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
tak, chyba tak właśnie sie ten mięsień nazywa. Oplata on całkowicie staw barkowy i odpowiada za jego rotacyjne ruchy. Czy bierze on udział w silowaniu na reke? Jak go wycwiczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3482
Pewnie ze bierze ale jak go ćwiczyć to niewiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7911
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
nie wiem za bardzo co to za miesien jest, ale jesli powiesz cos wiecej, moze dojdziemy do tego.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
tak Psychotrop, łap soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
to jesli to to, to lepiej trenuj na wyciagu z raczka przy stole, a napewno wzmocnisz ten miesien wlasnie w tym ruchu.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
a ja wykonuje (wykonywałem) to ćwiczenie al trochę trudno to tak podnosić dobrze technicznie więc trzeba z małym ciężarem

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
tzn. ktore to co ja napisalem czy on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
to od psychotropa bo niestety nie mam dostepu do wyciągów jedynie wolne ciężary.. a i jeszcze ćwiczyłem tak jak w linku od niego, tylko że wykonywałem odwrotny ruch (leżałem boku i sztangielkę trzymałem tą ręką na górze i podnosiłem)

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
niestety ja takiego jak on cwiczenia nie znam i nie preferuje, poniewaz nie jest skuteczne... inaczej wiele osob w mojej dyscyplinie stosowalo by je.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ja je znalazłem w książce "Sztanga, Hantle i sztangielki" Wolfganga MieBnera wraz z innymi ciekawymi rzeczami też go nie stosuję, ćwiczyłem tylko krótki okres czasu.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opole po raz drugi

Następny temat

ważne pytanie?

WHEY premium