SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym=500zł pomocy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
Witam
wczoraj zostałem zaczymany i wywieziony na komisariat za używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym. Poniosło mnie i wykrzyknołem chwdp, zostałem skuty i "rzucony" na asfalt uderzyłem sie w głowe boli mnie do teraz, mam rozwalone kolano. Na komendzie dostałem mandat w wysokości 500zł za używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym art 141. Czy 500zł to nie za duzo? Czy policja ma prawo do takiego traktowania? Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Pozwolę sobie na kilka słów w temacie. Przedstawiony filmik jest urywkiem pewnej całości której nie znamy. Faktycznie na filmie policjant zachowuje się conajmniej dziwnie ale nie wiemy jakie były okoliczności zadarzenia więc trudno jednoznacznie ocenić jego zachowanie (każdy ocenia jak chce). Ja oceniam że poniosło go ale to jest tylko moja ocena.
Z drugiej strony wielu forumowiczów w tym temacie ocenia jednoznacznie źle policję i wszystkich policjantów opierając się na swoich kontaktach z tą instytucją ale w większości (jestem w tej kwestii przekonany w 100%) opinia ta wynika z opinii innych osób (kolegów, rodziny itp.) które bazują na opinii jeszcze innych osób itd. i maja niewiele wspólnego z obiektywna oceną.
I jeszcze jedna kwestia. Policja i jej funkcjonariusze są obrazem społeczeństwa a co za tym idzie mamy taką policję na jaka zasłużyliśmy (ja uważam że policja w polsce nie jest najgorsza a i nasze społeczeństwo jest OK). Tak więc obrażając policję obrażasz społeczeństwo czyli siebie samego.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO bardzo mądrze, że krzyknąłeś "chwdp". Dla mnie beznadziejny slogan. Jak dla mnie jest to obraza funkcjonariusza na służbie.

Czy mogli Cię skuć i "zawinąć" na komisariat nie mam pojęcia, ale sądze że bardzo dobrze że wymierzyli Ci taką kare, sume. Może to cię czegoś nauczy.

Zdrówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
wiem że troche przesadziłem ale bez przesady podobno maksymalny mandat jaki idzie za to dostać to 100zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem w 80% pewien, że gdybyś zachował się kulturalnie w stosunku do policjantów to skończyłoby się tylko i wyłącznie na upomnieniu, ale cóż...

Twój wybór...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
ja "tylko" krzyknołem chwdp i odrazu mnie za to zwineli i na glebe rzucili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I prawidłowo, bo to obraza całej instytucji jaką jest Policja, która ma chronić obywateli, takich jak ty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
jeszcze ci powinni palami wlac ,szczeniackie okrzyki ,teraz pochwal sie tatusiowi bo on pewnie wybuli na mandacikto chwdp to juz jest takie modne jak "hail hitler" skad ty jestes ze tak dalej u was krzycza?

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-09-15 23:43:02

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
mandat jak najbardziej słuszny.Wysokośc też(choć nie wiem czy nie za niska nawet).Ciesz się ze nie spałowali Cie jeszcze na tej komendzie...
PS: Czemu krzyczałeś chwdp???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Combat Aikido

Następny temat

Wstrzemięźliwość od sexu w dni treningów??

WHEY premium