SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

twardosc miesnia;/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3278
siema mianowicie mam taki problem od 2 lat cwicze dosc intensywnie. w lapie mam 43cm moj rekord wycisku 153kg na barki 110kg 2 razy na lawce z oparciem za karku. ale moj problem jest inny . mam takie cos ze moje miesnie nie są twarde nawet jak np napne bicepsa idzie wsadzic palca w niego nawet po spompowaniu nie jest on twardy tak jak u niektorych skala wogule cale moje cialo takie jest barki itp. takie jakby sflaczale ;/;/ jest to chyba taka budowa ciala jeden jest taki drugi taki a czy mozna to jakos zmienic i polepszyc twardosc miesnia ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Zła dieta pewnie.

Skoro ćwiczysz i mówisz, że wszystko sflaczałe... Ewentualnie jesteś mocno otłuszczony i wydaje Ci się, że masz miękkie mięśnie.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
podaj pozostałem wymiary poza łapą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Tu niejako odpowiedzią może być wymiar pasa.

Ja podejrzewam albo złą dietę lub znaczne otłuszczenie.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3278
czawaj w pasie 93cm na 186wzrostu otluszczony to taki mocno nie jestem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
zapodaj fotą bo trudno doradzic/ocenić

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3278
nie mam fotki ;/;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
to moze postaraj sie o nią?
jesli zalezy Ci na konstruktywnej opinii

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2007-12-15 17:40:54

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
A jakie ostatnio miałeś cykle może masowy na kreatynce mięśnie sie nawodniły, urosły ale nie mają dobrej gęstości ewentualnie wskazówki Czawaja

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3278


dobra macie tą fotke tu jest fotka na winstrolu robiona a mimo to twardosc dawala wiele do zyczenia a co do kreatyn zadnej nie bralem caly czas mam juz takie miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z priorytetem na ramiona

Następny temat

Plan na siłe proszę o oceny :)

WHEY premium