SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dla 15 latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
mam 15 lat 161 cm wzrostu 53 kg wagi i takie pytanie czy warto teraz zacząć ćwiczyć bardziej intensywnie na siłowni ? . Teraz biegam robie pompeczki brzuszki i ćwiczenia na drążku ale chciałbym pochodzić na siłownie żeby zwiększyć siłe niewiem czy warto w tym wieku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Aby budowac sile jeszcze za wczesnie na to.

Czy jest sens zczynac treningi na silowni? jesli mysliz ze potrafisz zaczac z glowa, wg. wskazowek ktore tutaj mozesz otrzymac to tak.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
no tak ale słyszałem że jeśli sie zbyt wcześnie zaczyna intensywny trening to może sie wzrost zahamować , a ja jestem dość niski i chciałbym jeszcze podrosnąć :P i właśnie niewiem czy to tylko bajka czy lepiej jednak troche poczekać żeby potem nie być kurduplem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
To jest bajka wszystko z głową a będzie ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ułożeniu treningu

Następny temat

(L)lithium / see you on the dark side of the moon

WHEY premium