SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sylwetka do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 102
witam chcialbym podzielic sie z wami moimi postepami,od niecalych 3 miesiecy kozystam z portalu.Dieta i cwiczenia,jestem bardzo zadowolony w 10 tygodni schudlem 12kg i zgubilem 13 cm brzucha.Nie ukrywam ze najbardziej zalezy mi na brzuchu.Na chwile obecna moje cwiczenia przygotowane przez Kamila Akielaszka bardzo mi odpowiadaja,tylko 2 razy w tygodniu robie brzuch,pytalem czy to nie za malo ale powiedzial ze jak narazie ok,co wy sadzicie?? Zalozylem sie z kuzynem ze do maja bedzie piekny kaloryfer,macie moze jakies wskazowki?podpowiedzi?? za wszystkie bardzo dziekuje.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 102
dodam tylko ze od samego poczatku bialko i amino a od tygodnia animal
cuts
!

Zmieniony przez - Zahir83 w dniu 2013-10-20 17:50:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jak masz trenera to wszystko uzgadniaj z nim, a nie na boku. Osobiście dziękowałem klientom za współpracę za takie "akcje".

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 102
oczywiscie ze nie zrobie nic "na wlasna reke" w 100% przestrzegam diety a tym bardziej treningow z ktorych jestem bardzo zadowolony! ciekawy jestem poprostu jak to wyglada u innych!

Zmieniony przez - Zahir83 w dniu 2013-10-20 17:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Do maja masz dużo czasu, więc trzymaj się założeń i na pewno się uda.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
postęp duży, brawo, takie zdjęcia motywują :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4524
Koniu151
jak masz trenera to wszystko uzgadniaj z nim, a nie na boku. Osobiście dziękowałem klientom za współpracę za takie "akcje".


Dlaczego? Jest coś złego w konsultacji z innym źródłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
deathfury - nie koniecznie jest coś złego, ale moze być - różni trenerzy / dietetycy prezentują różne poglądy na temat poszczególnych strategii pracy nad sylwetką. Mi niekomfortowo wspólpracuje się z osobami, które nie ufają metodom jakie wprowadzam i konsultują je na boku z innymi osobami, często takimi które nie mają nawet specjalnej wiedzy z zakresu żywienia tylko posługują się zasłyszanymi sloganami lub po prostu "dużo biorą na klatę".

Potem dochodzi do sytuacji w której mój klient pisze mi, że "on już nie wie co ma robic, bo jedni piszą, że nie można jeść tłuszczu w posiłku potrenigowym a ja piszę, ze można", albo "kolega z siłowni mi mówi, że węglowodany na noc tuczą, a ja mu mówię że moze być wręcz odwrotnie" etc.

Pewnie, że można napisać, iż to moją rolą jest tutaj rozwiewanie wątpliwosci i faktycznie staram się to zadanie realizować, ale i tak taka postawa często rzutuje to na przebieg wspólpracy. Wątpliwości klienta wzmacniane szukaniem "jedynie słusznej drogi" skutkują obniżeniem motywacji do realizacji założeń ustalonego planu, albo też - ciągłe go renegocjowanie przy użyciu słów typu "spokojniejszy bym był gdyby Pan zmniejszył ilosć tłuszczu", etc.

Podobnie jak Koniu, gdy notorycznie pojawiają się tego typu pagórki, dziękuję za wspólpracę takim klientom.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-10-21 15:14:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
z ust mi to wyjąłeś.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tak właśnie myślałem, że się ze mną zgodzisz %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4524
Ok, rozumiem, aczkolwiek sam wcześniej korzystałem z usług potreningu.pl (akurat z innym dietetykiem ;)), a mimo to jednocześnie starałem się jak najwięcej zrozumieć z podstaw dietetyki i anatomii, a nie jedynie ślepo wypełniać codzienny plan żywieniowy. Uważam, że to całkiem normalne. I naprawdę niektóre rzeczy, które znajdowały się w mojej diecie były czasem przeciwstawne do tego, co pisaliście między innymi Wy tutaj.
Jako, że nie jestem profesjonalistą oczywiście stosowałem się do rozpiski, którą uzyskałem no i efekty były naprawdę ok. Dlatego nie widzę nic złego w zasięganiu informacji u innych źródeł jeśli służy do doedukowaniu się ;). Co innego jeśli faktycznie jest tak, że zaczyna się wprowadzać w życie dziwne rzeczy, których Wy nie zalecacie, ale zdrowa dyskusja z dietetykiem/trenerem jest chyba jak najbardziej ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta, redukcja

Następny temat

Jaką dietę stosować?

WHEY premium