SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spełniam marzenia, proszę o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej dziewczyny :) moim marzeniem jest start w debiutach 2015 ale potrzebuję pomocy fachowców, nie wiem czy bilans kaloryczny który przyjęłąm jest dobry, nie wiem czy stosować trening dzielony czy nie. Z góry dziękuję za cenne porady!

Wiek : 23
Waga : 59
Wzrost : 162
Obwód w biuście :83
Obwód pod biustem : 77
Obwód talii w najwęższym miejscu : 68
Obwód na wysokości pępka : 71
Obwód bioder: 89
Obwód uda w najszerszym miejscu: 53
Obwód łydki : 36
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda, tyłek
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: prowadzę fitness od wt do sob po 1-2h dziennie, siłownia 3 razy w tyg (siłowy + aeroby)
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka
Co lubisz jeść na obiad : mięso, kasza lub ryż, warzywa
Co jako przekąskę : serek wiejski, banan, migdały
Co jako deser : omlet z płatkami owsianymi, syropem klonowym, migdałami, żurawiną
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: w normie
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, fitness, taniec
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : bio cla jedno opakowanie jakiś czas temu
Stosowane wcześniej diety : 2 lata temu przez kilka miesięcy dieta o niskim bilansie kalorycznym (efekt jojo 10 kg!), od tamtej pory staram się po prostu zdrowo odżywiać








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to moje przykładowe miski z ostatnich dni







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaa i warzyw nie wrzucam w miski, zazwyczaj do posiłku jest to pół papryki, 4 pomidorki koktajlowe, ogórek świeży (połowa tego dużego), polane łyżką octu balsamicznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
na razie musisz popracowac nad siłą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sylwetka rokuje bardzo DOBRZE. Proporcje ok, gen dobry, zaniedbań nie ma

ALE!

Tutaj trenują same naturalki, zrobienie formy pod zawody w takim trybie do łatwych nie należy. Ale oczywiście, przy odpowiednim poziomie zaangażowania spokojnie dasz radę sylwetkę na debiuty zrobić.
Poczytaj wszystkie dzienniki "moich" dziewczyn: Viki (ma za sobą starty), Anchy (wygrała Miss SFD 2013), Eveline (rozkręca się).
Jeśli jesteś w stanie trenować siłowo na początku 4x/tydz. trzymać dietę zawsze i wszędzie, prowadzić b. higieniczny tryb życia...

To zapraszam do współpracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie że jestem w stanie! Jestem zdeterminowana, gotowa do podjęcia wyzwania, no i mój tryb życia pozwala mi na poświęcenie sporej ilości czasu na przygotowania do tego typu startów. A to właśnie dzienniki Viki zainspirowały mnie do utworzenia tematu na tym forum :) czyli 4/tydz trening dzielony czy jak to ma wyglądać? Czy w misce są jakieś rażące błędy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3627
powodzenia, będę zaglądać, też mam plan na debiuty 2015.

go hard or go home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie również życzę powodzenia! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obliques czyli na siłowni sukcesywnie zwiększać ciężar? Ten trening jest sprzed 2 tygodni teraz już wyciskam trochę więcej np duże partie mięśni nie 20 kg a 30 kg tylko ręce słabe w seriach 5/6/6 kg po 12 powtórzeń póki co. Ale będę walczyć, dopiero dwa tygodnie chodzę na siłownie po roku przerwy. Wtedy siłowo było dwa razy lepiej więc myślę że w niedługim czasie wrócę do formy. A miskę mogę bez obaw zwiększyć do 2000-2200 kcal czy może nawet więcej? Bo 1800 to dla mnie jak dla wróbla pierwsze 3 tygodnie było spoko a teraz chodzę niedojedzona i rozdrażniona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
MC 20kg to na prawdę wartośc skromna, to samo przy przysiadach

Powiedz ten przysiad na hackmaszynie robisz? A klasyka robisz?
Mc na prostych... umiesz klasyka?

trening twój powienien byc prosty jak konstrukcja cepa, w tej chwili kilka podstawowych liftów i siła czyli 5x5 by cokolwiek podnieść tu na sensowny poziom
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masakra Kalafiora - czyli jak zacząć?

Następny temat

Asiulka999 DT

WHEY premium