SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spełniam marzenia, proszę o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie tam powinien być klasyczny przysiad nie wiem dlaczego ten hack tam mam.. mc umiem mialam technike wykonywania na kursach instruktorskich i na silowni trener kontrolowal mówił że jest prawidłowo zarówno na prostych jak i klasyczny tylko wyczytałam na forum że jak ma się pogłebioną lordozę jak ja to powinnam unikać mc, stosować się czy nie? Chodzi o to żebym się skupiła na tym? - Przysiady ze sztangą na karku ( SQ )
- Wyciskanie leżąć ( WL )
- Wiosłowanie w opadzie
- Martwy Ciąg ( MC )
- Wyciskanie na barki stojąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej, jeśli zaczniesz od nagrania tych ćwiczeń i wklejenia filmików
Wielu instruktorów mówi, że "technika prawidłowa", a potem okazuje się, że nie tyle, że prawidłowa nie jest, to jeszcze stanowi zagrożenie dla zdrowia
Tutaj o tym dyskusja była ---> https://www.sfd.pl/-t997981.html#post8

Wstawisz filmy, dostaniesz komentarze od osób, które zęby na tym zjadły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok czyli co dokładnie nagrać, martwy klasyczny i na prostych nogach i klasyczny przysiad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiad, MC, WL, żołnierskie, wiosło, drążek. Nie wiem, czy Iza będzie w ogóle chciała MCNPN (nie przepadamy za tym ćwiczeniem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, nagram to co wymieniłaś, filmiki wstawię jutro :) co rozumiesz przez drążek? Bo mi się nasuwa kilka opcji nie wiem o co dokladnie chodzi
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podciąganie na drążku.
Ach... Nagraj jeszcze (koniecznie!) unoszenie hantli bokiem.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2014-01-27 18:14:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uuuu na daną chwilę to nie wiem czy ja się chociaż raz podciągnę :p w sumie dawno nie próbowałam zobaczę co z tego wyjdzie ale może być marnie

ok nagram i unoszenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Chciałabym bys od razu zaczęła rozróżniać miedzy Rumuńskim MC czyli RDL a MCNPN, to sa wbrew rozpowszechnionemu na siłowniach nazewnictwu dwa różne ćwiczenia.
Pierwszy atakuje pupę i dwójki drugi lecy - prostowniki i stanowi zastępstwo Good Morning

RDL możesz zrobić ale chciałabym przede wszytskim zobaczyć porządnego klasycznego MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko nagrane, aż się boję Waszych opinii, sama widzę trochę błędów dopiero po obejrzeniu filmików, ale będę stosować się do uwag i szlifować technikę aż będzie perfect :)
















no i moje oszukane podciąganie z pomocnikiem na dole :p


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masakra Kalafiora - czyli jak zacząć?

Następny temat

Asiulka999 DT

WHEY premium