SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

snake126 , czas zacząć sie przykładać ;-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Witam , zakładam dziennik treningowy , główne powody to możliwość monitorowania własnych postępów oraz fajnie się skonsultować z innymi
Zaczynamy odrazu

TRENING tutaj stawiam na ciężkie , intensywne treningi , do upadku mięśniowego. Zdążyłem się przekonać że najlepiej działają na mnie treningi o bardzo dużej ilośći powtórzeń , liczne drop sety , super serie itp. Jestem endo i strasznie łatwo łapie fat , od zawsze byłem w sumie taki skinny fat , taki gen Nie rozpisuje tu bo dużo czasu by zajeło , wyjdzie w wypiskach wszystko , ale trenuje 5-6 razy w tygodniu , splitem.
Aero/interwały , w sumie bardziej intensywne aero to jest , czyli skakanka i wykonuje to 3-4 razy w tygodniu po 20 minut ale intensywnie.

DIETA tu zawsze mnie zalewało jak świniaka i ciągnołem dużo wody , odkąd przeszedłem na diete wysokotłuszczową wkońcu jest poprawa , pomysł skopiowany od antka więc dieta wygląda następująco.
Leci dziennie 8-12 jajek całych
120 ml różnego rodzaju oleji ( lniany , rzepakowy na zimno , oliwa , )
250 g wieprzowiny najcześciej szynki lub łopatki
250 g wołowiny , udziec lub ligawa
1 kg warzyw
po każdym treningu 100-150 g węglowodanów z bananów + 50 g białka , obecnie whey fusion od peaka
I chyba tyle co do diety , staram się jeść raczej czysto.

SUPLEMENTACJA
Chela cynk 3 kaps dziennie
Creatine xplode 10g po treningu
Whey fusion po treningu 50g

I to chyba tyle , wstawie jakieś fotki z okresu gdy nie ćwiczyłem i jakieś sprzed 3 tygodni , teraz jest troche lepiej ale niemam jak zrobić fotek , postaram się w najbliższym czasie to zrobić , tak samo jak zdjęcia ud i łydek. Niedawno miałem długą przerwe z powodów osobistych , więc tak naprawde trenuje od kilku miesięcy dopiero , wyciołem troche smalcu i teraz dokładam kg powoli. Ćwicze u siebie w domu , czasem przejade się na siłke zrobić nogi tylko.

Wzrost 196 cm
Wagi nie znam nawet aktualnej
Ramiona 39 cm
Klatka 112 cm
pas 82 cm
udo 63 cm
I to chyba tyle , za chwile dam wypiske z dzisiaj

Co do fotek:
tak zaczynałem , po zrzuceniu 12kg http://imageshack.us/photo/my-images/19/h1jo.jpg/

obecnie , sprzed kilku tygodni , teraz jest troche lepiej już
http://imageshack.us/photo/my-images/541/wlb6.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/849/toq0.jpg/

ZA chwile wrzuce wypiske z dziś

-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Barki + brzuch

1. Wyciskanie sztangi siedząc z klatki

30kg x 21
40kg x 21
50kg x 15
60kg x 8
45kg x 25 i odrazu drop set
30kg x 31

Wyciskanie lubie na początek zawsze , później jakoś zawsze ciężko mi się za nie zabrać , ciężary są jakie sa , staram się technicznie wykonywac ćwiczenia bo mam problemy ze stawem łokciowym niestety i siłowe ćwiczenia na barki i klatke odpadają.

2. Podciąganie sztangi do mostka

30kg x 21
40kg x 21
42,5kg x 21
45kg x 21
I podwójny drop set
55kg x 10
30kg x 26
10kg x 33

Mega palenie na barkach i masakryczna pompa , obok wznosów bokiem numer jeden dla barków

3. Unoszenie stojąc hantli na boki

Tu nawet nie zapisywałem obciążeń , zrobiłem 6 seri po 15-20 ruchów , technicznie tak jak pokazywał Miłosz Świder na tym filmie WK , wrażenia bardzo pozytywne.

4. Unoszenie hantli stojąc podchwytem

Hantle 10kg 4 serie po 15 ruchów , przerwy 30 sekund. Barki amen.

5. Wznosy leżąc na skośnej ławce

Tak samo 10kg , 4 serie tylko po 20 ruchów , ostatnie oszukane.

6. Wznosy nóg w zwisie na drążku

Pierwsza seria około 50-60 powtórzeń udało się zrobic , nie liczyłem nawet , w drugiej tylko 12 zrobiłem ale mega wolno i maks dopięcie mięśni. I tyle na brzuch.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Nogi lekko + brzuch

1. Przysiady przednie z pauzą na dole

30kg x 20
40kg x 15
50kg x 12
60kg x 10
65kg x 6 i drop set na 50x9

Masakra ile daje ta pauza na dole przytrzymuje kilka sekund i pompa niesamowita , ciężary kobiece ale uda dużo bardziej skatowane niż przy tylnich na 140 kg

2. Wykroki z hantlami

11kg x 12
13kg x 12
15kg x 12

Z dużym zapasem , ale dobre czucie , przerwy krótkie.

3. Żuraw

Zrobiłem chyba 6 albo 7 seri po maks powtórzeń bez ciężaru, weszło ok.

4. łydki metoda szoprexa
2 obwody powoli i dokładnie

5. Plank , spięcia leżąc , unoszenie nóg w zwisie

Jedno po drugim bez przerw w 2 seriach , weszło bardzo dobrze

DIETA
8 całych jaj
500g wołowiny , udziec
40 ml oleju lnianego
40 ml oleju rzepakowego tłoczonego na zimno
30 ml oliwy z oliwek
warzywa około 800g
4 duże banany
50g whey fusion
i cheat meal , 3 duże krokiety , samodzielnie robione z tłustszych części wołowiny i wieprzowiny

Jutro porusze lekko klatke i skatuje porządnie łapy. Od 3 dni trzymają domsy na górnej części grzbietu więc chyba wysoka objętność działa. A trening nóg lajtowy bo główny trening nóg robie w sobote

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Dziś miałem co prawda nie robić treningu bo urodziny ale wieczorem naszła mnie ochota i zrobiłem , co w sumie wyszło całkiem fajnie.

Klatka + łapy

1.Wyciskanie hantli na poziomej ławce
21,5kg x 6
23kg x 6
25,5kg x 6
27kg x 6
28,5kg x 6
30kg x 6
32kg x 6

Weszło spoko , mała ilość ruchów ale technicznie dokładnie , lubie hantle przy klatce , o wiele lepiej wchodzą niż sztanga , może dlatego że mam bardzo długie ramiona.

2. Wyciskanie hantli na skośnej 45*+

22kg x 12
22kg x 12
22kg x 12
22kg x 12
22kg x 12
22kg x 12
22kg x 12
16,5kg x 18

Tu już tylko technika , stały ciężar + jeden regres , super pompa , super wchodzi , ogólnie lubie treningi z dużą ilością seri

3. Uginanie młotkowe

16,5kg x 15
20,5kg x 15
22kg x 15
23,5kg x 15

4 serie , młotki bardzo lubie , po 15 ruchów na ręke ze zbliżeniem hantla w kierunku klatki piersiowej. Spokojnie można dokładać kg.

4. Wyciskanie sztangi wąsko

30kg x 15
30kg x 15
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10

Tu zawsze bolą mnie nadgarstki niestety nawet przy 30 kg , ale świetnie czzuje tricepsy więc zostawiam to ćwiczenie.

5a Pompki w podporze tyłem
5b Uginanie z supinacja nadgarstka


Zrobiłem 5 seri , stały ciężar. W pompkach 20kg na udach i po 20 ruchów w seri , supinacja hantle 18-stki i 10 ruchów w seri.

6a. Francuskie wyciskanie jednorącz
6b. Uginanie na skośnej ławce jako modlitewnik


6,5kg x 20
8kg x 15
10,5kg x 10
12kg x 8

Taki sam ciężar w obu ćwiczeniach , faza negatywna 3 sekundy. Pompuje niesamowicie całe ramiona.

7. Uginanie z prostą sztangą

Tu jedna seria z obciążeniem 20kg , 28 powtórzeń , bez bujania , oszukiwania itp. perfekcyjna technika , tylko na dobicie mięśnia.

Ogólnie fajnie trening poszedł , tak jak lubie trenować , denerwują mnie te problemy ze stawami przez które ciągle musze używać ,mniejszych ciężarów ale jakoś sobie z tym radze.

DIETA
10 całych jaj
500 g udźca wołowego
250 g fileta z kurczaka
150 g sera gouda
20 ml oliwy z oliwek
40 ml oleju rzepakowego tłoczonego na zimno
30 ml oleju lnianego
50 g whey fusion
700 g jabłek
600 g warzyw
No i jako że urodziny to tort , kilka kostek czekolady i kilka ciastek , ale nie przesadziłem więc jest ok , sporo białka mi też wyszło dziś ale od czasu do czasu można. Teraz tylko się wyspać i rosnąć

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Nogi

Wyciskanie na suwnicy

60 kg x 20
80 kg x 20
100 kg x 20
140 kg x 12
160 kg x 12
180 kg x 8
100 kg x 23

Odpychanie na maszynie

Cały stos 5 seri + 2 drop sety

Prostowanie na maszynie

3 sztabki x 21
7 sztabek x 21
10 sztabek x 21 z przerwą w trakcie seri
2 drop sety na około 50-60 ruchów łącznie

Uginanie na maszynie leżąc

1 sztabka x 15
2 sztabki x 15 itd aż do 10 sztabek x 15 i drop set

Uginanie na maszynie stojąc

na maksymalnym obciążeniu 3 serie x 15

Do tego przez około 30 minut robiłem odwodziciele , przywodziciele i łydki , trening kompletnie bez mocy , tylko 5 h snu. Zrobiłem na full sprzęcie bo miałem okazje być na siłowni, diety nie opisuje bo podobna do tego co zwykle , troche więcej świni wpadło zamiast krowy i tyle.

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem bicepsa

Następny temat

Trening pod nabór do państwowej straży pożarnej

WHEY premium