SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatynę brac czas zacząć...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
wiek: 17 la
waga: niecałe 70 kg
wzrost 180
staż: jakies 8 miesięcy
cel: siła i masa

Witam wszystkich.Kiedy zaczynalem pakować odradzaliśce kreatyne i tak też robiłem. Cwiczyłem więc na sucho jedynie z gainerami i białkami. W końcu odkrylem ze g***o one dają. Przyrostu masy nie widziałem. Owszem jakies 2kg przybyło, sporo siły także. Ale bez rewelacji. Przyczyną było z pewnością nieutrzymywanie diety - poprostu nie potrafie jesc dużo na siłe. Jak nie mam apetytu to nic nie wcisne w siebie. Ale cwiczyłem.. 3 razy w tyg po godzinie. Od 2 miesięcy robie przerwe w treningu. Teraz mam zamiar zacząć ponownie, jednak tym razem z kreatyną. Polećcie mi więc prosze która kreta jest najlepsza?? Czy mam pocwiczyć z miesiąc i potem zacząc brac czy od razu?? Ile ma trwać cykl i le razy w roku go moge zrobic?? Prosze o pomoc.
Pozdro dla wszystkich

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: niecałe 70 kg

Wzrost: 180

Cel treningowy: siła i masa

Staż treningowy na słowni: ok 8 miesięcy

Uprawiane inne sporty: koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): domowa siłka: wyciąg, ławka, sztanga, hantelki, ok 100 kg obciążenia

Dieta: niestety brak- nie potrafie utrzymac.

Przeciwskaznania medyczne: raczej brak

Zażywane suplementy: gainery
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
Ogólnorozwojówki już bym raczej nie robił, skoncentruj sie na konkretnych partiach 2 razy w tygodniu, no i spróbuj progresji ze zwiększanym ciężarem np 1x12, 1x10, 1x8, 1x6

"I'll be back"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 447
no wiec moim zdaniem pocwicz z kilka miesiecy na sucho... i jak juz naprawde chcesz ta kreatyne to proponuje na poczatek jakies mono np. treca czy olimpa... a bez dobrej diety treningu i regeneracji to kreatyna za duzo ci nie da... cykl powinien trwac od 4 do 6 tygodni... cykli kreatynowych na rok mozna zrobic sporo choc ja proponuje do max 4... zycze powodzenia.. pozdr.

Trening i dieta to podstawa !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
jak kreatyna to musisz miec diete bo inaczej zaleje cie troche woda ktora zejdzie i nic nie zyskasz , jak bedziesz mial diete to nie powinno byc zadnych spadkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Z tego co wyczytałem to normalne ,że "napompuje cię" wodą jakkolwiek o tym myśleć mięśnie składają się z 80% z wody (tak jak całe ciało)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8316
Tez zamierzam teraz zaczac brac kreatyne i wezme zielona z vitalmaxa, niby kreta bez diety to lipa ale zawsze cos na + bedzie, jesli chodzi o ektomorfikow to lepszy rydz niz nic

Zmieniony przez - Pszeniol w dniu 2008-12-06 20:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zauwazyles jakiekolwiek massowki to g***o nigdy nie bralem ale potwierdzam efekty po kuimplach kasa w błoto ... co do kretki ja bym zaczal brac dopiero w momencie jak mialbym zastoje na masie ... a tak przy dobrze ulozonej diecie masa powinna b. ladnie isc w gore ... jezeli juz dobra kretka to kretka z olimpu (jabłczan kreatyny) jest najlepsza a zeby nie stracic wszystkiego to najlepiej polaczyc z hmb cykl 6-8 tyg... max 4 razy w roku ... pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
mono olimpu 300 caps za 55zł sobie kup, będzie jak znalazł

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
Zdecydowanie mono Olimpu masz dwie wersje mono 1000 i mono 1250 mega caps, osobiście polecam ta pierwsza wersje. Pamietaj że kreta to stymulator i bez odpowiedniego zarcia wyrzucisz kase w bloto.

"I'll be back"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
co to jest HMB?
Kumple mi mówili ze w roku moge robic dwa cykle po dwa miesiące.. Dwa miechy to chyba jednak troche za długo, nie?
Z tądietą to jest najgorzej.. Na siłce potrafie dać z siebie wszystko, katować sie na maxa ale co z tego jak diety nie potrafie utrzymac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
HMB można brać na okrągło cały rok, nie miem skąd masz informacje o dwóch 2 miesięcznych cyklach. Jest to suplement który m aszerokie zastosowanie, jest antykatabolikiem, wspomaga budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej jaki spalanie tłuszczu, poprawia również ogólną kondycję organizmu. Ktoś Ci powie że to szajs ja uważam to za świetny suplement. Jeżeli chcesz je brać z kreatyną to jest to b.dobre połączenie.

"I'll be back"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
Chodziło mi o dwa cykle kreatynowe w roku..
Nie chce w siebie pakować zbyt dużo tej chemii wiec mam zamiar samą kreatyne brać ale jak mówisz ze w połączeniu krety z HBM wyniki są lepsze to pomyśle o tym..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 5x5 vs. FBW 15-10-5 dla fightrera SOG'i!

Następny temat

Pytanie do obeznanych :P :)

WHEY premium