SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sluzba wojksowa czy mozna miec wlosy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
witam czy w sluzbie wojskowej np na podoficera(5mscy szkolen) trzeba byc lysym czy mozna miec dluzsze wlosy na glowie? (np jak ta mam takie same jesli chodzi o dlugosc gory tyle ze boki krotko akurat. CZY MOGA MI KAZAC SKROCIC WLOSY?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Pedalska, czy nie, nikt tutaj nie jest w stanie stwierdzić co będzie w danej jednostce. Jest wielce prawdopodobnie, że nie będziesz mógł. Dowiesz się w praktyce. Poza tym jakie ma to znacznie? Jest kwestią decydującą o tym, czy pójdziesz?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zapomnij, wojsko to nie wybieg
To jest ściśle opisane w ogólnym regulaminie pkt 96
http://m.mon.gov.pl/d/pliki/dokumenty/rozne/2014/03/regulamin_ogolny_szrp_2014.pdf

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Jasny gwint - może jeszcze spodnie obcisłe-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Poza tym włosy nie mogą zasłaniać widoczności, na polu ich nie bedziesz poprawiał cały czas.

na kilku poligonach już byłem, spotykałem żołnierzy z różną rangą, żaden nie miał czupryny na głowie, zawsze krótko przystrzyżeni


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-07-17 21:31:24

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Według mnie jeżeli ''mężczyzna'' chce mieć taką fryzure to cos z nim jest nie tak. Teraz moda na te grzywki na bok, jak to w ogóle wyglada masakra. Z dnia na dzien wiecej przypadków w których ide ulicą widze potencjalną osobe i nie jestem w stanie stwierdzić jaka to płeć, to jest straszne. Różowe bluzy dla facetów jakies spodnie w których ledwo sie nogi mieszcza, co to jest ja sie pytam? W jakim kierunku swiat zmierza, dramat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
ja mowie o dlugosci wlosow, ja mam wlosy do gory ulozone, a nie z grzywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no i co z tego że masz do góry, jak hełm założysz, beret, itp, włosy nie moga zasłaniać pola widzenia, a jak Ci oklapną to co będziesz je co chwila poprawiał, poza tym zobaczysz jak pójdziesz co będzie, po co się martwić teraz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
jak mogą zaslaniac pole widzenia, musialyby oklapnac na oczy a ja musialbym z ponad rok zapuszczac jeszcze wlosy zeby mogly mi na oczy oklapnac xD nie rozumiem, moze jakas kobieta sie wypowie, ktora ma z tym doswiadczenie i jak interpretuje krotkie włosy, bo faceci moga miec mylne przeswiadczenie


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-07-17 11:34:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
zasada jet ogólna. Krótkie włosy, nie ma przymusu że musisz być ścięty na łyso.
Nie ma również mowy o jednej konkretnej długości,np 3mm albo 6mm. Po prostu krótkie i tyle.
To coś, co na głowie ma ten przychlast ze zdjęcia w pierwszym poscie, odpada. Wygląd żołnierza jednak minimum powagi wymaga.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
hahah tez smiechlem mocno, wydaje mi sie ze przesadzacie, ja tez mowie ze mam wlosy na srodku glowy dlugosci jak on, a nie ze mam grzywke czy cos, kilku mm to to na pewno nie ma a kilka cm. ALE ogolnie dzieki za odpowiedzi, wiekszosc smeisznych, ale nadal nie mam pewnosci bo gdzies slyszalem ze typy w dlugich wlosach zwijali je sobie i mogli normalnie sie szkolic. Poza tym teraz jest 2018rok, malo kto jest nadal zacofany wiec nadal nie mam pewnosci, bede musial sie osobiscie zapytac na jakiejs rozmowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podróż busem do Anglii

Następny temat

fryzjer

WHEY premium