SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja tkanki tłuszczowej low carb a masa miesniowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Cześć po 2 latach ćwiczeń i nabieraniu masy przyszedł chyba czas na małą redukcje a co najgorsze to tłuszcz mam tylko na brzuchu i bokach w pasie 90 cm pempek 88cm i dość duża opona a jak siedzę to fałd:) , zastanawiam się nad low carb w teorii jest fajnie max 150 g wegli reszta bt i doprowadzamy organizm do stanu jakby ketozy ze czerpie energie z tłuszczu który jest w organizmie , tylko czy wtedy masa mięśniowa zostanie taka jaka jest czy będzie też spadać ? ( stosowałbym antykatolik kreatyne i bcaa , eaa etc) dodam ze moja waga to 78 kg a fatu na brzuchu jest z 10 do 15 cm czy są jakieś osoby które mogą potwierdzić moje przypuszczenia i zapewnić ze ten rodzaj diety zda sie w moim przypadku bop boje sie ze bedzie tak jak u innych ze wszytsko im chudło redukowało się a fat na brzuchu pozostał .Dodam ze dodatkowo będę jezdził na rowerze 3 x w tygodniu + 4 x trening siłowy bo dotychczasowo było 3 x w tygodniu , czekam na odpowiedzi i podpowiedzi speców z sfd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Super dorzucę do posiłków jakieś orzechy włoskie oliwę i lniany. Dla mnie np. 4 litry to byłoby mało bo ja sporo podczas samego treningu wypijam a gdzie reszta dnia. Dzięki za pomoc to dla mnie ważne aby redukcję jak najsolidniej dokończyć. SOG dla Ciebie :)
Jeszcze jedno pytanie, uważasz, że ten twaróg jako 3 posiłek jest ok czy lepiej piersiaka gotowanego wrzucić?

Zmieniony przez - gregorb612 w dniu 2011-04-30 19:10:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
masa mięśniowa "spada" głównie od nieumiejętnego treningu, zakładając że dieta jest prawidłowa. Tak naprawdę nie ma moim zdaniem podstaw by przy prawidłowej podaży makroskładników istniało zjawisko katabolizmu w formie pojmowanej przez ogół społeczeństwa.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-04-28 20:29:00

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Co masz na mysli mowiac "nieumiejetny trening" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
no jeśli dieta będzie ok i trening chodź trening to tylko bodziec to nie powinnem stracić masy mięśniowej ? a czy na lc sadło z brzucha i okolić będzie spalało się tak samo jak inne partie ciała , tylko jest problem bo nigdzie indziej nie mam fatu tylko w tych okolicach w/w wiec co wtedy polecacie czy aby masa będzie zachowana ?.Proszę o rzetelną pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
skąd leci to sprawa indywidualna, o masie już napisałem.

buryxon
za długie aeroby bez manipulacji intensywnością,
treningi na siłowni nie siłowe, a wytrzymałościowe - wysoka liczba powtórzeń.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Cześć czy mogę uzyskać odpowiedz dotyczące w/w pytań od osoby która stosowała lowacarb ? , czy faktycznie ta dieta działa i czy w szybkim tempie traci się tkankę tłuszczową ok 2-3 mcy ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
poczytaj tematy o lc jest ich masa.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Witam, ja jestem 79 dzień na low carb i mogę Ci opisać efekty. Na początku waga: 97kg wysoki poziom bf, przy diecie około 2400 kcal siłowni 4x w tygodniu 2 razy interwały i aeroby w pierwszy tydzień zleciało 4kg (wiadomo wody jakiś % w tym) następy tydzień to 3kg. Teraz już jak zleci w tydzień 300-500g to jest dobrze więc uciąłem lekko węgle. Podać Ci moją dietę? Może zechcesz coś z niej zaczerpnąć. Co do wagi to aktualnie 84.1kg. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
gdybyś jadł odpowiednią ilość kcal, to utrzymałbyś stały, równy, wysoki progres...z tych 7 początkowych kilo sadła prawdopodobnie te 300-500g.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-04-30 15:39:30

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Mam odpowiednią ilość kcal wyliczoną na podstawie wzrostu wagi wieku płci i aktywności fizycznej. Biorąc pod uwagę, że nie zostało mi wiele fatu oraz tego, że nie ciąłem kcal przez tyle dni to jest dobrze jak leci 0.5kg tygodniowo. Dobrą opcją byłoby teraz wrzucić ciemny ryż zamiast białego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
wzór wg wzrostu, wagi,wieku płci i aktywności fizycznej jest wzorem niedokładnym i dającym o wiele za niskie wyniki.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polar za free

Następny temat

Prosze o skorygowanie diety

WHEY premium