SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
wiem ze pewnie bylo milion takich tematow ale szukanie zajeloby mi dosyc sporo czasu przy moim necie, wiec jesli ktos moglby mi odpowiedziec na proste pytanie:
nie cwicze na silce, cwicze za to kick-boxing x2 w tygodniu, basen x1, halowka x2, siatkowka x1 w tygodniu i do tego w-fy.
chce zejsc do wagi 75kg lub ew. 81, ale nie chce stracic przy tym sily, a najlepiej gdybym spalil duzo tluszczu i przybral do tego troche miesni.
diete jakotaka stosuje, czy jest jakis suplemencik ktory moglby mi nieco pomoc? kasy nie mam za duzo, ale cos tam wyskrobie... jesli chodzi o czas to mam go sporo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zalezy co rozumiesz pod tympojęciem[napewno zakres powt. od 1 do 5-6 odsada]

b. często dobrze sprawdza sie model gdy pierwsze podstawowe ćw. wykonujemy z ograniczona- że tak powiem- ilościa powt. [8-10]
a kolejne -np. 2 ćwiczenia, prze dośc krótkich przerwach wypoczynkowych wykonuje sie w granizach 12-15 powt.

taki swego rodzaju mieszany trening pozwala dobrze zachować siłę/masę, wplywając jednocześnie dobrze na jakość/kształt/odtłuszczenie mięśni.

a aeroby czy wysiłki typu interwalowego to już inne- naogól b. dobra sprawa[tylko oczywiście z umiarem]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
prosze zamiescic wypelniona ankiete działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
Wiek : 16

Waga : 85

Wzrost : 187

Cel cyklu : redukcja

stosowane już wcześniej suplementy : nic

Uprawiane inne sporty : kick-boxing x2 w tygodniu, basen x1, halowka x2, siatkowka x1 w tygodniu i do tego w-fy

stosowane wcześniej spalacze : nic

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni :

ilość dni wolnych od kreatyny : nie dotyczy

przewidziane finanse na cykl : okolo 50-80 zl miesiecznie

Staż treningowy : na silowni dosc nieregularnie, reszta dosyc duzo

fotki w tym momencie nie mam, jesli bedzie konieczna zamieszcze pozniej.


ps. sory z niedoczytanie regulaminu dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Jezeli dieta jest to mozesz kupic thermo speed extreme z Olimpu, ok 15 zł za blister.
Ale żaden suplement nie da Ci tyle, co dobrze dopracowana dieta.
Nie da sie jednoczesnie gubić tłuszczu i przybierac masy mięśnoiwej, lub jest to bardzo trudne. Każdy organizm jest inny i każdy inaczej zareaguje.

Zmieniony przez - XbusekX w dniu 2009-01-03 19:11:12

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
dieta jest
wiem ze trudno to osiagnac, nie spodziewam sie cudu, ale sadze ze po jakims czasie uda mi sie, chce zaznaczyc ze nie tyle duzo bardziej zalezy mi na sile niz na miesniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Zapisz się na siłownie, rob aeroby.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
na silownie niestety nie mam czasu, no i jak mam byc szczery to nielubie za bardzo cwiczyc silowo.. co do aerobow no to planuje dorzucic jeszcze troche biegania w wolnym czasie

sog za rady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Dzieki za SoGa
Jeżeli nie beziesz ćwiczył aerobowo to spalacze na mało się zdadzą. Po prostu zdrowo się odżywiaj a efekty będą gwarantowane.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
zawsze myslalem ze mam sporo ruchu - patrzac obiektywnie to ponad 10h aerobow tygodniowo, no ale moze faktycznie cos do tego dorzuce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
tak, masz racje
nie potrzeba wiecej aerobow ale moglbys wplesc 1-2 treningi na siłowni.
jak nie trenujesz sportów sylwetkowych jako priorytet to jaki mialby byc cel wprowadzenia suplementacji?
zacznij siłownie, poczekaj kilka miesiecy, obserwuj i wtedy z konkretami mozesz sie zwrócic do nas jeszcze raz po konkretną propozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
@PePoNeNt

dla Ciebie tez sog

postaram sie przelamac i pocwiczyc troche, (chociaz tyle co u kumpla na silce na wekkendzie), jak bede musial to faktycznie wroce za jakis czas, dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpis suplementow w czasie redukcji !!

Następny temat

Masa cyklik do oceny

WHEY premium