SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przyrząd do brzuszków

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2373
Gdy chodzę na siłkę, mijam się z takim oto przyrządem do brzuszków :

http://www.ergo1.home.pl/silownia/yk-a09.jpg

Niektórzy na tym robią, ale czy to jest coś warte, bo nawet nie próbowałem. Wątpię, aby jakiś sześciopak się po tym zrobił, ale nie jestem pewien. Czekam na odpowiedzi..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2373
Nie, tu akurat źle się wyraziłem. Chciałem napisać, że nie robię zbyt często brzucha, a aerobów teraz wcale. Wiem jak to zabrzmiało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Moim zdaniem zbędne urządzenie... lepiej robić standardowe brzuszki i wtedy mięśnie lepiej pracują..

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
j.w.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda kaski .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Szkoda kasy, lepiej się AB Wheelem za 20zł pobawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1302
kołyska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 850
kumpel sobie kupil, przez miesiac cwiczyl codziennie po 1,5h ogladajac filmy i jedynie apetyt mu sie zwiekszyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2373
czyli na 6 pak standardowe brzuszki ? ewentualnie abs lub aeroby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Dieta to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ vegoeop

Raczej dzięki temu przyrządowi nie uzyskasz tzw. sześciopaku.
Należy zacząć od odpowiedniej diety dostosowanej do budowy ciała.
Następnie musisz dopasować ćwiczenia na brzuch o różnej intensywności i zróżnicowaniu na części mięśni brzucha, możesz skorzystać z gotowych planów ABS itp. dowolnie modyfikując je pod siebie.
Jeżeli chodzi o sprzęt to na pewno najlepszym rozwiązaniem jest na początek ławka skośna mogę Ci polecić dwie;

HL6

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/109



Lub

HL13

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/14/334



Osobiście posiadam model HL13 i bardzo sobie go chwalę jest wygodny nie posiada wałków pod nogi tylko profilowaną tapicerkę i dzięki temu nie czuć wrzynających się elementów ławki pod kolanami.
Ławka jest bardzo stabilna i bardzo łatwo jest dostosować wysokość oparcia i wysunięcia blokady na nogi pod swój wzrost.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą na którąś ławkę z 5% rabatem dla użytkowników SFD to proszę podaj mi model ławki i maila a prześlę Ci ofertę.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2373
Posiadam podobna ławkę, ale robiąc brzuszki na niej odczuwam lekki dyskomfort w lędźwiu. Nie wiem dlaczego..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare Pytań??...

Następny temat

Większa siła.

WHEY premium