SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrząd do ćwiczenia pleców - ma ktoś taki?? lub cwiczył na podobnym??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2696


Witam. Mam pytanie odnośnie takiego przyrządu . Ćwiczył ktoś na takim lub czymś podobnym??
Czy warto zakupić takiego sprzęta czy lepiej uzbierać kasy na jakiegoś wioślarza???

Moim Honorem Jest Wiernośc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
nie wiedzialem na poczatku co to jest, ale z tego co widze to sztanga do wioslowania takiego z ziemi, do prowizorycznie lepiej da sie to rozwiazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2696
http://allegro.pl/item1164675064_przyrzad_do_cwiczenia_plecow_6_chwytow.html
i jaszcze link na allegro do tego przyrządu

Moim Honorem Jest Wiernośc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
fajna sprawa chyba sobie kupię bo nigdzie tego dorwać nie mogę

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie wiem jak z wytrzymałością ale jakbym takie coś potrzebował to bym kupił, ale teraz nie potrzebuje bo wakacje są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Jak by ktoś się skusił niech napisze recenzje, już od dawna mnie nachodzi na takiego wioślarza. Dawniej ćwiczyłem na podobnym i to były najlepsze i najprzyjemniejsze treningi pleców, można wiosłować sztangą ale to jest lepsze bo można się nieco odchylić do tyłu dzięki czemu łatwiej jest utrzymać prawidłową postawę przy jednoczesnym zwiększeniu obciążenia i dodatkowe chwyty. Ogólnie gość ma ciekawe przedmioty za całkiem atrakcyjną cenę. Poszperam przy jego komentarzach może ktoś już to kupił, to wypytam jak się sprzęt sprawuje.
Napisałem do czterech osób co to cudo zakupiły jak dostanę odpowiedź to zapodam.

Zmieniony przez - baranek_ w dniu 2010-07-30 18:36:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2696
no to elegancko koniecznie daj zna jak się czegoś dowiesz, wygląda to na dośc dobrze rozwiązane i powinno się przyjemnie cwiczyc. A co do gościa to ma ciekawą ofertę i to w dobrych cenach. pozdro

Moim Honorem Jest Wiernośc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
czy ja wiem- nie trzeba zaraz kupowac. na baba jadze mozesz sobie pocwiczyc nakladajac kierownice na sztange, 2gi konie oprzec o sciane i juz.

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
właśnie sprawdziłem @ i jeden posiadacz tego cuda napisał mi:
"witam no wiadomo robótka domowa pomyślana !!! wytrzymuje mi obciążenie 100kg jak na razie !! jesli chodzi o estetyke mogł by sie bardziej postarac o estetyke ale wiadomo to niema wygladac a byc funkcjonalne!! pozdro ps. ja nie załuje"
czekam na opinie 3 pozostałych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
baranek masz soga za zaangażowanie

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
ode mnie też SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
też w sumie byłbym zainteresowny, także będę śledził, a ja dam SOGA jak jeszcze chociaż 1 opinia się pojawi , ale dzięki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dużym można być?

Następny temat

Jakie jest wasze zdanie

WHEY premium