SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosba o indywidualna diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 333
hej czy jest mozliwosc by ktos ulozyl mi dokladna diete redukcyjna gdyz bardzo ciezko cwicze i nie moge zejsc nawet kilograma mysle ze problem tkwi w odzywianiu gdyz jem 3 wielkie posilki i podjadam czasami nie znam sie wogle na skladnikach co jest dobre a co zle wiec bardzo bym prosil o pomoc.moje dane to- 186cm 90 kg (chce wazyc 86) trening ok 11 bieganie lub silownia oraz godzina ok 18 ale czasem pozniej rowniez bieganie lub silownia ,treningi sa bardzoo intensywne biegam na tetnie odpowiednim do spalania tluszczu ale 0 efektow ,prosze o fachową pomoc,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 658
hehehe... nikt tu Ci nie ułoży diety jedynie jakieś wskazówki możesz dostać, ale ułożyć dietę musisz sam sobie...noo chyba, że masz w holere haisu to idź do dietetyka jakiegoś. ode mnie masz link

https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html

pozdrawiam !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 333
ok to powiedzcie mi bo roznie to obliczalem raz mi wyszlo 5000kcl a raz 3200 ,mozecie mi tylko powiedziec jakie jest moje zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Kolego 1798087... Facet chce redukcje a Ty mu dajesz link na masę
A do autora. Nic Ci to nie da, że ktoś ułoży dietę za Ciebie nawet jeśli ułoży ją na cały tydzień. Dlaczego? Bo żarcie tego samego szybko Ci się znudzi. Musisz poznać pewne podstawy żywieniowe, żeby samemu móc sobie urozmaicać dietę. To nie wymaga aż takiego wysiłku. Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdziesz tysiące rozmaitych diet redukcyjnych. Na początek skorzystaj z tego:
https://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna_-_nowe_spojrzenie...-t231127.html
i z tego:
http://www.darkthorn.republika.pl/
A do Twojego zapotrzebowania to wyliczysz dokładnie na podstawie powyższego artykułu, a mniej dokładnie: waga x współczynnik aktywności (1,1-1,5 - w zależności od trybu życia i intensywności oraz objętości treningu) x 24. Do tego odejmujesz 200-500 kcal na redukcję

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 658
kopt... wiem, że chodzi mu o redukcję. w poście quaza jest ładnie napisane co i jak jeść. moim zdaniem jedyną rzeczą, jaką trzeba wiedzieć co do redukcji, czego nie ma pod podanym przeze mnie linkiem to to, że trzeba obciąć węgle i dać tyle, żeby bilans się zgadzał. aaa jeszcze jedna rzecz, którą trzeba wiedzieć... od dziennego zapotrzebowania odejmujesz ok. 500kcal. może wiesz lepiej kopt, ale tak mi się wydaje. pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Masz ciekawą logikę Dać link na masę bo w redukcji są prawie takie same zasady. Gdybyś oglądał reklamy to wiedziałbyś, że "prawie" robi wielką różnicę W tym wypadku Twoje "prawie" wprowadza absolutnie zbędne zamieszanie, bo na forum jest mnóstwo diet pomyślanych stricte na redukcję, w tym podana przeze mnie wersja diety zbilansowanej.
A z tym obcinaniem węgli to nie jest żadna zasada. Nie każda redukcja musi być low carb. Na diecie zbilansowanej węgle stanowią 50 do 60% kcal.
Jeżeli zaś chodzi o deficyt, to im mniejszy uda się utrzymać przy spadku wagi tym lepiej. Zwykle 200kcal wystarcza jeżeli potrafisz trzymać dietę

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 658
ok nie kłóce się... faktycznie popieprzyłem troche ale co do węgli to napisałem, że trzeba je obciąć (w taki sposób, żeby dobrze w bilansie wychodziło) ale o zasadzie to nic nie pisałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spowolniony metabolizm?

Następny temat

czy z moja dieta jest cos nie tak ??

WHEY premium