SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrót do ćwiczen z jakim planem??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4074
Kiedys cwiczylem 3 miesiace(styczen-luty-marzec). Byłem strasznie chudy ale z postepow bylem zadowolony. Przybylo mi 2cm w lapie i okolo 20kg na laweczce. Cwiczylem wtedy w domu bez jakichs super sprzetow ale dawalem rade. Gdy na poczatku kwietnia zaczelo robic sie cieplo to przestalem trenowac. Gralem w pilke, chodzilem z kumplami na miasto itd. Teraz cwicze juz jakies 3 tygodnie bez zadnego planu. Poprostu cwicze to na co mam ochote. Wrocilem juz do formy z konca marca. Ale doszedlem do wniosku ze potrzebny mi jest plan. W srode ide na silownie i kupie moj pierwszy karnet wiec bede mial juz lepsze warunki do cwiczen. I teraz do was pytanie jaki zastosowac plan?? Najbardziej zalezy mi aby przybrac na masie i poprawic wycisk na lawce.
Moje dane
16 lat
175cm
69 kg
32cm w lapce
100cm klatka
80 cm pas
Wiem ze nikomu nie bedzie sie chcialo ukladac mi planu ale moze odesle mnie do jakiegos tematu i sam sprobuje sobie cos ulozyc lub jezeli w innym temacie bedzie juz ulozony taki plan to bede wdzieczny za odeslanie mnie tam. Z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
3-4 tygodnie możesz jechać ACT, później zacznij FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ćwiczysz sobie wiec ACT bedzie Ci raczej zbędne.

Zajrzyj do czerwonego tematu w naszym dziale i poczytaj o FBW. Ułóz coś i daj do oceny, albo skorzystaj z gotowych przykładów.

DO tego dział odżywianie - dieta i jechane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4074
kiedys cwiczylem FBW i powiem ze bardzo mi sie to podobalo bo cwiczylem na kazdym treningu kazda grupe miesni. Wiec z tego co sobie przypominam tak wygladal moj plan.
nogi
przysiady 3s
uginanie nogi z obciazeniem 2s (teraz na silowni zapewne znajde jakas specjalistyczna maszyne na dwuglowe)
klata
wyciskanie na plaskiej 3s
plecy
martwy ciag 3s
wioslowanie 3s ( nie lubie tego cwiczenia, mozna to zastapic jakims cwiczeniem na maszynie lub wyciagu??)
barki
wyciskanie stojac 2s
triceps
wyciskanie francuskie stojac 2s
biceps
uginanie ramion ze sztanga/hantami 2s
brzuch 1s z max powtorzen

teraz sobie mysle ze przydaloby sie dodac 2 serie szrugsow. Prosze poprawcie plan i powiedzcie ile czasu mam nim cwiczyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Planik spoko, a wiosło zamienic możesz na podciąganie na drązku. Żadnych maszyn. Dodaj jeszcze łydki na koniec i ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4074
wszyscy mowia zeby nie cwiczyc za czesto a moge cwiczyc tym planem codziennie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Nie. Ćwicz 3x w tygodniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ogolnie

Następny temat

Milej / Redukcja . I wszystkie panny moje;p

WHEY premium