SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posiłek/supel potreningowy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Witam !
Mam pytanie co po-treningowo jest najlepsze :
moje opcje:
co od razu po siłowni?
Carbo + wpc
Banan + wpc po 45min posiłek ryż + kurczak
kurczak + ryż od chińczyka (ryż biały + kurczak z grilla).

Cel aktualnie masa sucha. Czy coś się zmieni jak będe krecił po tym aero na redukcji ?
oczywiście dieta też jest wtedy regulowana o ten posiłek po-treningowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Bierz CARBO + WPC i po 45min normalny posiłek (nie od chińczyka!)
Myślę że na redukcji nic się nie zmieni tylko dodasz BCAA i już

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
po posilku chcesz krecic aero?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
nieee ;) chodzi o to żeby nie było zraqz pytań jaki cel itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
chodzi że aktualnie idzie masa. potem będzie redukcja i czy się zmienić ma coś. Np. Carbo dużo osób nie poleca na redukcji ale wydaje mi się że po ciezkim tre + aero mozna w małej ilosci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
osobiscie stosowalem carbo na redukcji jak wliczysz w bilans to nic nie powinno sie dziac okolotreningowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W dziale badania naukowe masz temat o po treningowym oknie anabolicznym co brać i kiedy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol quattro pro econo.

Następny temat

Jaką odżywkę kupić?

WHEY premium