SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poprawienie kondycji, zwiększenie siły; TSF do policji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
jeśli masz jakiekolwiek ciężarki i ławeczkę w domu to możesz w domu zacząć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wlasnie bo wczoraj wieczorem tak wpadlam zobaczylam ze moge sie poznecac na przyszłąpolicjantka to skorzystalam , ale tak, trzeba ustalic pare rzeczy
Ile dokladnie masz czasu, wiem ze malo, i boleje nad tym, ludzie czemu w tak pozno sie przygotowujecie do egzaminow?????

Teraz czy masz mozliwosc zapisanai sie na silownie bo wtedy zaczniesz od prostego treningu silowego tylko po to by sie nauczyc techniki cwiczen


A i jeszcze jedno skoro na rekrutacji nei każą ci jeździć na rowerze i orbitreku, sama powiedz jaki jest sens wykonywania tych ćwiczeń, przygotowujesz sie konkretnie pod tor przeszkód, potrzebujesz umiejętności szybkiej zmiany kierunku biegu i skoczności, oraz szybkiego startu i zatrzymania sie, to musisz ćwiczyć, dlatego generalnie musisz stawiać na teren nie maszyny



Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-05-04 19:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
No tak szefowa ma racje :)

Mogę się zapisać na siłownie, oraz mój Luby posiada w domu sztangi ławeczkę itp więc myślę, że mogę liczyć na jego pomoc. Egzamin mam 17 lipca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To dobrze to idz na silownie i 4 tygodnie trening Ai B z mojego artu, raportujesz tutaj a my popędzamy
Luby poprawi technikę jak trzeba, mam nadzieje
Do tego bieganie z interwalami w terenie i treningi GPP , rower itd oczywiście jak masz ochotę ale nie traktuj tego w kategoriach przygotowawczych
Tak 5x w tyg starczy, czyli 3x siłowy, możesz nawet 4x poki co, i reszta jak mówiłam

Powinnaś szybko pójść do przodu i wtedy pod koniec maja zaczniesz solidne przygotowanie, będziesz miala odpowiednią bazę

Biegaj w formie, powiedzmy 3x w tyg 30min, w tym czasie po czasei rozgrzania zacznij od interwałów
30sek/30sek x4 i pozniej reszte czasu normlanie, co drugi trening dokladasz jeden interwal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Mam jeszcze pytanie odnośnie siłowni, mam możliwość korzystania prawie za darmo z siłowni jednak nie ma ona tak bogatego sprzętu jak powinna mieć siłownia w moich wyobrażeniach a raczej z obrazu z amerykańskich filmów :)
Ma na wyposażeniu:
zestaw Olimp 03:
W skład zestawu wchodzą następujące stanowiska:
1. wypychanie dźwigni, ćwiczenia mięśni nóg, wyciąg - 125 kg
2. stojak do ćwiczeń mięśni brzucha, triceps, twister
3. klatka (ćwiczenie mięśni piersiowych) - 100 kg
- wieża "bramka" 6 stanowisk - 1 szt.
- suwnica wielofunkcyjna - 1 szt.
- suwnica do wyciskania nogami 45 stopni - 1 szt.
- wiosłowanie z podparciem 1 szt.
- modlitewnik - 1 szt.
- ławka prosta do wyciskania - 1 szt.
- ławka na brzuch z regulacją pochylenia 1 szt.
- ławka prosta 1 szt.
- ławka uniwersalna - 1 szt.
- rower spiningowy - 1 szt.
- gryf treningowy z chwytem młotkowym - 1 szt.
- gryf gięty - 2 szt.
- gryf treningowy prosty - 3 szt.
- hantle od 5 kg do 45 kg.
- talerze od 1,25 kg do 20 kg.

Moje pytanie dotyczy tego czy ta siłownia wystarczy mi aby się wytrenować czy zainwestować pieniądze i poszukać innej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zobacz trening to bedziesz wiedziala co ci potrzeba generalnei podstawowy sprzet to lawka sztanga i stojak na sztange, wiecej ie potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Dziewczyny!
Dziś będę ustalać szczegóły dotyczące siłowni ale przed tym postanowiłam poszukać w necie jak te ćwiczenia wyglądają no i przećwiczyć je.. :) wow
Wypróbowałam wszystkie ćwiczenia GPP i dot drill, jestem cała mokra cała czerwona a serce mi wali jak szalone, hehe wow ale myślę, że dam radę. :)
Nie umiem wyszukać na czym polega ćwiczenia MC 5x5, tzn 5x5 rozumiem ale nie wiem co to jest MC.
Nie wiem też ile ten dot drill ma trwać? znalazłam na youtubie filmiki ale nie wiem czy jest określony czas na daną pozę czy nogi, jak zwał tak zwał czy po prostu mam skakać jak pokazali w jakimś konkretnym czasie?
Wiem wiem, że mam ćwiczyć na siłowni ale dziś w domowych warunkach musiałam, się zapoznać co mnie czeka :)
Mam też do Was pytanie co sądzicie o zakupie skakanki? Skakanie w wolnym czasie, bardzo lubiłam w dzieciństwie, mydlę że to ok pomysł a Wy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
No i na samym początku nie dodałam, że jem tabletki antykoncepcyjne wiec niestety szpikuję się chemią, coś za coś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
MC to martwy ciąg

możesz edytowac posty jeśli jeszcze nikt nie odpowiedział używając do tego żółtej karteczki nad postemw ten sposób nie zaśmiecisz sobie wątku

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-05-05 18:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ech , wiecie ze w dzisiajeszych czasach prze te tabsy rosnie ilosc dominacji estrogenowych i w dodatku srodowisko jest coraz bardziej zanieczyszczone. Mozna takie jaja poczytac jakie sie dzieja przez te dodane estrogeny, fuj...

kaka zasada 5x5 jest prosta robisz 5 serii zawsze po 5 ruchow co serie zwiekszajac ciezar, w ostatniej serii te 5 powtorzen powinno byc max co mozesz wykonac, moze to byc 4 moze to byc 6 ale tu nastepuje upadek.


Zacznij jednak od tego treningu co ci podalam, z mojego artu , podstawa Ai B

dott drill ty regulujesz, nie ma ograniczen, jak zwykle nalezy soebi dodawac w miare czasu, i ilosc powtorzen jednego ukladu i calego zestawu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam pomocy i porady - loseit

Następny temat

Dieta na redukcję.

WHEY premium