SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomóżcie dobrać diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1742

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

kobieta

Waga

78

Wzrost

180

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

wieczorem brzuszki na ławce skośnej i rower stacjonarny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
Witam proszę o pomoc,mam taki brzuch od kilku miesięcy wyglądam jak była w ciąży nawet się pytają który to miesiąc! Brzuch nie jest miekki tylko twardy zaczęłam robić brzuszki efekt widać ale nie na brzuchu tylko wyżej,poza tym widać na zdjęciu że nad brzuchem są jak by dziury,jeżdżę codziennie na rowerze stacjonarnym,jem ciemne pieczywo,piję wodę a brzuch cały czas jest taki sam ;/ Proszę pomóżcie mi jakoś bo ja niedługo w depresję popadnę ;/






Pozdrowienia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6286
Witaj...
po pierwsze nie spalisz brzucha robiąc brzuszki w ten sposób możesz wyrobić sobie tylko mięśnie (które zakryte są tkanką tłuszczową)
Rowerek stacjonarny super sprawa do tego możesz jeszcze dorzucić bieganie dla lepszego efektu..

Jednak za cały efekt jaki się osiągnie jest odpowiedzialna dieta..Nie chodzi tutaj żeby mało jeść, lecz żeby jeść z zdrowo i dostarczać do organizmu tyle składników ile potrzebuje... A uwierz mi że efekty będą widoczne i to w krótkim czasie

Zmieniony przez - Janek5050 w dniu 2013-05-07 12:31:32

Zmieniony przez - Janek5050 w dniu 2013-05-07 12:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Przygotowałem specjalny poradnik: http://potreningu.pl/diety/artykuly/1745/dieta-odchudzajaca--od-czego-zaczac - zapoznaj się z podstawami, ułóż przykłądowe menu, wrzuć do działu w formie zrzutu z PT i się odniesiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
ok zerknę w adres jak wieczorem,a co do biegania to odpada bo na to czasu nie mam ;/ myślałam aby spojrzeć na tabele z niskim glukozem

Pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie musisz biegać, ale ruszac się warto. To jest forum sportowe i dieta nieodłącznie kojarzona jest tutaj z ruchem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
ale ktos wyżej o bieganiu pisał ;)

Pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pisał też o tym, że brzuszki wyrabiają mięśnie...sugeruję nie słuchać każdej rady, a ufać raczej pogrubionym/kolorowym nickom.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6286
hm a co sugerujesz ze brzuszki zrobisz i co może tłuszcz spalisz? haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
brzuszki np lordozę mogą pogłębić i "Wypchnąć" brzuch do przodu ot tyle mogą.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6286
jeszcze zależy jak się je wykonuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
brzuszki są jedne, nie każdy zna jednak nomenklaturę ćwiczeń.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mała ilość białka w diecie

Następny temat

Waga stanęła co dalej?

WHEY premium