SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie mi dobrać diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
Witam Mam 19 lat i waze 55,5kg. Niestety nie moge przytyć prosiłbym aby ktoś mi zrobil. Z tego co mi wyszlo to moje zapotrzebowanie wynosi 2098,4 kcal. Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62126
Wszystkie interesujące Cię informacje znajdziesz w dziale odżywianie.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Twój problem jest częstym zjawiskiem. Jest kilka czynników, które odgrywają tutaj zasadniczą rolę. Na kilka z nich mamy jakiś wpływ, na inne niestety nie. Nie będziemy się jednak teraz nad tym głębiej zastanawiali.
Może jakieś bliższe informacje na temat Twojego obecnego odżywiania ? (nad tym się skupimy)
Twoim teoretycznym zapotrzebowaniem (które sobie obliczyłeś) nie zaprzątaj sobie na razie głowy. Nie ważysz na tyle dużo by dostarczenie odpowiedniej ilości składników odżywczych stanowiło jakiś większy problem. Dobrze też – o ile trenujesz – by trening był właśnie ukierunkowany na zwiększenie masy mięśniowej.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
Kulturystyka.pl

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
Niestety co do jedzenia to nie mam wielu rozwiązań bo mieszkam z rodzicami
Na śniadanie jem kilka kromek chleba z serem żółtym różnymi wędlinami i do tego szklanka mleka. Co do drugiego śniadanie to zazwyczaj kanapki. Na obiad to różnie: Czasem jakaś wątróbka w sosie czasem schabowy to zależy co zrobi moja mama. po obiedzie jak zgłodnieje robie sobie frytki, jakiś ryż, lub makaron z jakims sosem albo twarogiem. Na kolacje to już zależy od chęci ale zazwyczaj jajecznica lub kiełbasa na gorąco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
a jeśli chodzi o trening to tylko na W-F i zaczelem robić pompki seryjkami 2 razy po 15 - 12 - 8 - 6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proporcje skladnikow (BTW)

Następny temat

potrzebuje pomocy przy ułozeniu planu cwiczen i diety

WHEY premium