SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

osłabienie na lc, za malo kalorii ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
Jestem na lc dluzszy czas. Ostatnio przeszedlem na fbw i od okolo tygodnia mam straszny spadek energii, duzo wolniejsza regeneracje i szybko mi waga leci. Podejrzewam, ze spozywam za malo kalorii i to moze byc przyczyna. Waze 82kg a bilans mam ustalony na 2000kcal. Chcialbym czyms podbic te kalorie tylko nie wiem czym najlepiej zeby to bylo z glowa i najzdrowsze wyjscie, bo na low carb jestem na stałe, a nie okresowo.

Obecnie jesli chodzi o bialko to jest w sam raz tzn ok 2,2g/kg. Z tłuszczy spozywam rano 2 lyzki oliwy, w pracy 40g orzechow, popoludniu do posilku 30g masła, no i tluszcz z 5 jajek.
Z mięcha w tyg nie ma tlusczu bo jem kurczaka, bo szybko sie robi. W weekend zwykle karkówka.

Orzechów wiecej nie dam, bo bym tez podbijal węgle, a nie o to chodzi. Wiec pytanie czy zwiekszyc ilosc oliwy, tzn np dodac 2-3 lyzki do kolacji, czy dac wiecej masla ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
kcal za malo, zwlaszcza ze masz aktywność. najlepiej sie podbija bilans tłuszczami: oliwa, tłuste ryby, lniany. moze zrob sobie 1-2 dni wiekszego podbicia ww, odpoczniesz troche, dobrze to wplynie na hormony, kondycje fizyczna i psychiczną

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
daj więcej tłustego mięsa.
mielone kotlety z łopatki, pieczone też szybko się robi.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
koniu - probowalem tych mielonych, daje przyprae do miesa mielonego i do piekarnika na 20-30min, ale nie sa dobre, twarde i suche mi wychodza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak robisz dokładnie?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
kupuje mielona lopatke, daje 2/3 tej przyprawy do mielonego kamisa, mieszam, formuje kotlety, klade na blache i do piekarnika, temperatura 220 stopni na 30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
długo pieczesz, daj przyprawę knorr do mięs + warzywa - marchewka, szpinak, cebula, pomidor, papryka, smakuje zupełnie inaczej.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
sprobuje, brzmi ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2350
Na lc każdy zawsze będziesz słabszy.
Insa to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1567
A nie masz elektrycznego grilla? Spróbuj może przyprawe "CEVAPCICI" KOTANYI, albo "kuchnia staropolska" przyprawa do mięsa mielonego - ale to pewno smakuje jak każda inna tego typu, zrób kotlety i usmaż na grillu elektrycznym - bez tłuszczu. Osobiście czasem dodam też jajko jak sklejam kotlety, ale nie wiem czy nie dostane za to po głowie :P więc nie polecam :).

http://www.endomondo.com/workouts/peYrk8FF5_E - day after day...after day...after ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jajko? a co w tym złego? ja czesto dodaje jajko jak np. zmiele wołowinke i chce zrobic na teflonie befsztyk. to samo do tatara. jajka to samo bogactwo cennych wartosci- więc śmiało

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta w treningu na rzeźbę do oceny ;)

Następny temat

Dieta do oceny i dwa pytanka

WHEY premium