SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki, witaminy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Witam wszystkich;) jestem tu nowy, i mam pare pytań(prosze o wyrozumiałość).

zakupiłem CARBX od biogenix-a, białko FitMax standard line(pure american protein) oraz kreatyne.

I właśnie nie wiem jak to razem pogodzić. Pracuję fizycznie do godz 17.00 więc na trening już sił mam mało ale dam rade, KIEDY I W JAKICH ILOŚCIACH BRAĆ TE ODŻYWKI??

Dodam że:
-waże 63kg
-173cm wzrostu
-szczupła sylwetka(zero tłuszczu(choćbym jadł tonami to nie przytyje, nie wiem czemu, chyba taka przemiana materii)

Ps, Nie jest to moja pierwsza przygoda z treningiem. Rok temu uczęszczałem na siłownie przez 2mieś, i na samym białku(przy mojej szczupłej sylwetce) wyćwiczyłem wyraźźnie widoczną rzeźbe.

Teraz niemam czasu ani sił na siłownie.

Z góry dziękuje za odpowiedzi;) byku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
hm w stu procentach nie upilnuję takiej różnorodności składników w diecie ale dużo z tego wezmę pod uwagę, dzięki:) jak co to bede pytał lub goglował, pozdro ziomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ww po treningu
bialko
w.g brakow w diecie + po treningu
kreatyna 2x dziennie po 5 g rano i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
"ww" czyli ten carbx?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tak

wiesz co to carbo? w jakim celu to kupiłes ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
no właśnie nie wiem za bardzo, węglowodany? jak kupowałem creatyne to mi gościu to zaproponował w sklepie to wziołem bo coś gadał że to jakieś uzupełnienie do kret. czy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
weglowodany=carbo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tak , nastepnym razem pytaj przed zakupem lepiej na tym wyjdziesz

masz diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
jem w południe porządny obiad, jak wróce do domu to też coś zjem, do tego kupie jogutry, mleko, banany, (czyli tak jak kiedyS) i bedzie git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
bo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bo to same wegle tylko nic wiecej z racjonalnym zywieniem niewiele ma wspolnego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzezbe.

Następny temat

Szybkie ptanie

WHEY premium