SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

napady glodu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
Hej wszystkim,
Mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za moje pytanie.Mianowicie nie moge sobie poradzic z tymi cholernymi wieczornymi napadami glodu,tak jak teraz.Jezeli ostatni lekki posilek zjadam okolo 19.30 i potem wiem ze bialko zrobie dopiero na noc,przez te kilka godzin poprostu obsesyjnie mysle o jedzeniu.Jestem w stanie wlewac w siebie litry herbaty ale to nie dziala...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Uczucie glodu podczas redukcji jest bardzo niedobre.
Znaczy sie ze cos jest nie tak. Wypelnij ankiete i przedstaw swoja diete z wyliczeniami kalorycznymi dla posilkow.

Jesli ostatni posilek zjadasz o 19:30 a o godz 0:20 jeszcze siedzisz przy PC to znaczy ze za dluga przerwa. Trzeba dbac o to zeby przerwy miedzy posilkami wynosily ok. 3h. Wtedy rzadziej wystepuje problem uczucia glodu.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-09-08 00:28:10

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
wiecej tluszczu w posilku wieczornym i jak kolega pisze, nie robic wiekszej przerwy miedzy posilkiem i snem niz 3 h ... inaczej to sie w nocy obudzisz szukajac zarcia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
nie robic wiekszej przerwy miedzy posilkiem i snem niz 3 h

chyba raczej przerwy między posiłkiem i posiłkiem mniej więcej po 3 h
posiłek przed snem na 0,5-1h przed pójściem do wyra

jak jesteś głodna to jedz.. warzywa!
i zajmij się czymś pożytecznym, jak tyle myślisz o jedzeniu znaczy, że się nudzisz
no i silna wola przede wszystkim!

Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-09-08 07:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zaraz zaraz, koleżanka popelania dwa bledy na ktore nie zwracacie wyraznie uwagi:

- za malo kalorii i zla dieta/ jedno lekki niedosyt na diecie a co innego napad glodu

- zly rozklad posilkow, trzeba jesc rowniez wieczorem, nawet przed snem mozna zjesc sobie twarozek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
Hej hej,
bardzo dziekuje za pomoc.

Tak sie sklada ze mam troche wiecej czasu i moge sobie pozwolic miedzy innymi na skupienie sie na diecie redukcyjnej.
Wstaje okolo 9-9.30 w tych dniach a klade sie spac okolo 1.30 w nocy.

Jezeli chodzi o "napad glodu" moze wytlumacze ze chodzi konretnie o potworne ssanie w zolodku,no i nie ukrywam ze ogromy glod.Czy myslicie ze to organizm sie przestawia poki co i walczy?Zywienie zmieniam dopiero przez ostatnie dwa tygodnie.

Ogolenie sie trzymam,czytam to forum i staram sie wprowadzac zmiany i nie placze za slodzikiem do herbaty.Na pewno sa bledy w zywieniu ale staram sie aby wszytsko co jem bylo bardzo podobne do tego co polecacie.

Podam przyklad diery z dnia wczorajszego.Jeszcze mam klopoty z obliczaniem wartosci wegli,bialek i tluszczy w posilkach takze wybaczcie ale poprostu to nie jest wyliczone poznizej.

9.30 Pierwszy posilek:

1 x szklanka musli owocowe (mieszanka platkow owsianych,przennych i zytnich +suszone owoce)
1x banan
1x jogurt truskawkowy

po 2 x CLA z zielona herbata i L-karnityna (Olimp)


12.00 drugi posilek (maly)

1 x kromka chleba razowego z szynka (wedlina do wywalenia)


14.30 trzeci posilek

1 x szklanka ryzu(po ugotowaniu) + warzywa chinskie +kurczak (duszone)

17.00 czwarty posilek

0.5 x szklanka ryzu +warzywa chinskie +kurczak


19.30 piaty posilek

to samo ale bez ryzu,wiecej kurczaka z warzywami


Do tego jazda na rowerku stacjonarnym 45 minut miedzy drugim a trzecim posilkiem.

Problem pojawil sie okolo 22 i juz nie ustal.Zjadlam ogromnego pomidora a potem przed samym snem twarog wiejski odluszczony.

Boje sie troche tych wieczorow bo ssanie jest niesamowite plus mit ze na noc sie nie je.Mam nadzieje ze mi pomozecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a ilosci? szklanka ryzu po ugotowaniu to spora porcja, ale ile tego kurczka masz i gdzie jest tluszcz?.
rano twoj posilek jest bardzo zly, wlasciwie do wywalenia wszytsko co jesz, banany odstaw na redukcji, jogurty "owocowe" rowniez, ta gotowa mieszanke zastap owsianka i w ogole zrodlo bialka tez by sie przydalo tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śniadanie jesz za słabe, nie ma białka. Drugie śniadanie jesz za słabe - wszystko do zmiany. Brakuje Ci zdrowych tłuszczy. Jazda na rowerku to jak wygląda? Jakie tętno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
Rower 29-31km/h przez 45 minut.
Mam dodac odzywke rano zamiast jogurtow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jajko np. a jak juz nabial to kefir ale naturalny i jaki ryz jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
Ryz bialy zamienie na kasze i ewentualnie ciemny,chyba ze okolotreningowo?

Tak,to jednak nie ma sensu,poprostu przelece wszystkie posty i uloze cos na co namjniej 3 dni.

Sluchajcie,czy wy kazdy skladnik posilku wazycie na wadze kuchennej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anemia u dziewczyny

Następny temat

ekto, masa

WHEY premium