SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa 56 ekto

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 561
siemanko, chciałbym prosić doświadczonych userów o pomoc w dietce,
56kg/175cm ekto cel masa, ale ciężko mi przytyć,
wygląda to tak



prawie do każdego posiłku jakieś warzywo/owoc co zapomniałem dodać
dlaczego ten snickers? po prostu nie daje rady zjeść wiecej i chciałem podbić jakoś kalorie, nie wiem czy pomysł sie nada, dlatego prosze was o pomoc z góry dzieki pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 561
Błagam pomóżcie mi, musze przytyć nie chce być już dłużej pomiatany w szkole nie zabierajcie mi tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
smakuje Ci to co jesz?

suchy ryż, sucha pierś z kurczaka, twaróg z oliwą etc?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-04-22 20:00:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
j/w, nic poza kurczakiem nie jesz? Co z np. rybami, innym mięsem? Jedynym urozmaicenie jest baton snickers, który akurat wybore za specjalnym nie jest.


Błagam pomóżcie mi, musze przytyć nie chce być już dłużej pomiatany w szkole nie zabierajcie mi tego

Myślę, że to nie waga jest powodem bycia "pomiatanym"

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 561
średnio smakuje, ale przecież nie miało być łatwo/przyjemnie, pierś z kurczaka czasami wymieniam na wołowine, ryb nie robie bo moge spalić chate przy czymś trudniejszym w kuchni, zresztą z tego co widziałem kiedy inni ludzi dawali dietki do oceny mieli w miare podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
średnio smakuje, ale przecież nie miało być łatwo/przyjemnie

Durniejszego stwierdzenia, już dawno nie słyszałem.

Ryby w diecie niech się pojawią.

I zacznij od solidnego komponowania posiłków - to istotny element każdej diety. Jedzenie ryżu z oliwą i snickersem to jakieś nieporozumienie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 561
co w tym złego? mógłbyś podać co mógłbym zamiast tego posiłku wrzucić? nie umiem jeszcze tego solidnie ułożyć, dlatego chciałem sie zapytać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jest całe spektrum mięs, ryb ktore z powodzeniem mozna włączyc do diety. Opieranie sie na produktach, ktore średnio ci smakują, a co gorsze- jedzenie ich dzien w dzien, nie dosc, że sprawia iż dieta staje sie wyjałowiona z roznych wartosci odzywczych, mikroelementow i witamin, to zwyczajnie "wychodzi czlowiekowi bokiem". wywal tego snickersa z diety. zajrzyj do dzialu kuchnia sfd- zobacz jak zdrowo i smacznie mozna jesc

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- masa 63 kg do sprawdzenia i poprawy

Następny temat

genomyx dcp

WHEY premium