SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa & boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
witam,właśnie wybieram sie na treningi boksu,wczesniej trenowałem kulturystyke przez ponad dwa lata i przez ten czas urosłem jakieś 18kg,tylko troche sie boje o swoja mase,jak było w waszym przypadku,traciliscie sporo na wadze czy może nabieraliscie masy(w co watpie),z treningami jest tak ze odbywaja sie 6 dni w tyg. i mozesz chodzi w te dni które ci pasuja (ilosc treningów tez dowolna),macie jakieś sposoby na utrzymanie masy podczas tych rzeżniczych treningów?aha wydaje mi sie ze nie powinienem chodzic czesciej niz 2-3 razy w tyg. co o tym sadzicie?z góry thx poniewaz na boksie sie nie znam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
pewne spadki moim zdaniem sa nieuniknione, przyjda bardziej obeznani w temacie laczenia sw i silowni to ci doradza jak zminimalizowac, wg mnie odzywki po treningu no i jakos dwa razy w tyg mozna by obwodowke na silowni dolaczyc

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
temat byl sporo razy walkowany!!! Poczatkowo bedziesz tracil troche masy, a potem powino sie ustabilizowac. Co do treningow na poczatku proponuje ci chodzic 2 razy w tygodniu i zapewniam cie ze ci wystarczy. A z czasem mozesz zwiekszyc liczbe treningow do 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
thx,a po jakim czasie zwiekszyc do 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
to juz sam musisz dojsc do takiego momentu, gdy bedziesz sie czul fizycznie dobrze po 2 to wal na trzeci trening. Po na poczatku pewnie standardowo beda cie bolec barki ,slaba kondycja wiec wdrozaj sie i ciezko pracuj a bedzie dobrze. Powodzenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
nie dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25498
zależy jak chcesz trenować tak dla picu czy profesjonalnie?
trenig 2xtyg. to jest śmieszne.
żeby cos pokazac to trzeba trenowć min. 7xtyg. osobiście trenuje 9xtyg tj. hardcor
masa - odp. dieta (kalorie) i jakis antykatabolik i wszystko gra
jesć trzeba non stop

Maszeruj albo giń !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
"zależy jak chcesz trenować tak dla picu czy profesjonalnie?
trenig 2xtyg. to jest śmieszne.
żeby cos pokazac to trzeba trenowć min. 7xtyg. osobiście trenuje 9xtyg tj. hardcor
masa - odp. dieta (kalorie) i jakis antykatabolik i wszystko gra
jesć trzeba non stop"
Trenowac boks minimum 7 razy w tygodniu jeszcze jak kolega zaczyna czlowieku czy ty zwariowales po pierwszym porzadnym treningu nogi ta beda w brzydkie miejsce wchodzic!!!!!!!! 9 razy w tygodniu to moze trenowac sobie Adamek.
A i co jak trenuje boks 3 razy w tygodniu to nic nie umiem i to jest pic?
Jak dla mnie wazne jest to zeby chodzic regularnie i dawac z siebie wszystko ,a nie jak to sie ostatnio zdaza jakies koksy z silowni przyjda 2 razy bo to ostatnio modne i sie wiecej nie pokaza bo tu nie ma niestety tak ze w***ie sie koksy miesiac pomacha zelaztwem i jest sie karkiem na cale osiedle. A w dodatku w tym sporcie mozna trenowac 10 lat po 20 razy w tyg. i nic nie umiec wazne jest to jak sie przyklada do treningow!!
A z treningami sw wiecej niz 3 razy w tygodniu to moim zdaniem bezsens.
2- 3 razy + silownia + bieganie i bedzie spoko.
Urazonych moja wypowiedza z gory przepraszam.
Pozdrawiam,
Kamil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
najlepsze sa typki ktorzy przychodza na trening, mowia ze teraz to juz sie biora, chodza po 4-5 razy w tyg, a pozniej a nie bo kontuzja bo cos. ja chodze 3 razy w tyg bo mam inne obowiazki a treningi to nie jest moj sposob na zycie, ale dla mnie nie ma czegos takiego jak nie pojde na trening bo mi sie nie chce. zrobilbmy tak raz, drugi, w koncu bym przestal i to co wypracowalem poszloby sie ***ac. podsumowujac lepiej trenowac mniej intensywnie a za to regularnie niz intensywnymi zrywami przedzielonymi dlugimi przerwami.

tp1966, to w zadnym przypadku nie jest skierowane do ciebie, po prostu on zaczynajac 7 razy w tyg nie wyrobi, przez to sie moze tylko zniechecic poza tym to tylko rozrywka i nie warto sie katowac

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
ja trenuje w tyg. 2xsilka 2xkb + troche w domu i w weekend biegam i starcza mi.
na poczatku niedasz rady cwiczyc codziennie.Gdy zaczynałem sam boks to na drugi dzien mialem cholerne zakwasy ;( ale to naszczescie na poczatku.
Jak chodzisz na silke to sw ci wystarczy 2-4 w tyg. chyba ze bedziesz mial czas, duzo energii i zapalu to mozesz i nawet 7. ale w.g mnie powinien byc chociaz jeden dzien przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25498
tak właśnie pisałem zależy jak chcesz ćwiczyć dla samego siebie czy po to żeby cos tym sporcie osiągnąć ?
podstawa to kondycja i siła wytrzymałość
jak kogoś to interesuje to mogę w skrócie napisać jak wygląda trening 9xtyg.

Maszeruj albo giń !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

24 marca eliminacje Akademickich MP w judo - wyniki

Następny temat

Akademia Sztuk Walki (Warszawa, ul. Kondratowicza)

WHEY premium