SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lydki ugotowane w 4 minuty

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 262
jest to trening ktory znalazlem w gazecie 'muscle'. Zaczynamy od wybrania sobie obciazenia, otoz musi to byc takie aby zrobic max 20 powtorzen. Nastepnie wybieramy sobie cwiczenia ja biore zawsze wspiecia. cwiczenie palega na tym ze musimy dojsc do 75 powtorzen. Zaczynamy cweiczenie i robimy na maxa, gdy poczujemy masakryczne pieczenie w lydkach ktore nie daje nam robic juz wiecej powtorzen to odkladamy ciezar na 10 sekund i po tych 10 sekundach bierzemy ten sam ciezar i znow robimy na maxa i tak nonstop az lacznie dojdziemy do 75 powtorzen nie zwazajac na ty ze robimy 1-2 powtorzenia i musi odlozyc ciezar bio nas piecze! Cwiczenie wykonujemy z maksymalna szybkoscia. to jedno cwiczenie wystarczy, i zeby nikt nie chial sobie robic jeszzce jednego bo przez najblizsze 2 dni po treningu ja niemoglem chodzic i wyprostowac nogi!!! Trening jest naprawde dobry czy efekty daje w masie to nie wiem bo jak narazie zrobilem tylko 2 takie treningi ale w sile to daje napewno bo ja juz zauwazylem roznice o kilka kilogramow po jednym treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
hmmmm ciekawe
a powiedz mi ile +- "serii" wyszlo Ci na tych treningach?

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2121
nie powiem, ciekawey trening chyba spróbuje, bo łydki zazwyczaj cieżko poruszyć

"Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Interesujące... Z tym ze wydaje mi sie ze to nie jest cwiczenie na mase ale na wytrzymałość
Ale chyba nieco przesadziles z tym ze poszlo ci kilka kg to przodu po jednym treningu
Aha, no i sog

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2005-05-30 19:08:00

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
hmm Ciekawe
Ale jezeli chodzi o tening na łytki do ja mam inny.
Stajemy na jakims podeście o wysokości 10 cm. ( schody abo inne ******ły hehe ) całą pięta musi wychodzić za brzek tego podestu zeby noga opierałą sie tylko na palcach. i Robimy 50 powtóżeń , 3 serie. hehe Po końcówce seri no piecze masakrycznie :) ale z etego co widze to ćwiczenie o którym jest ten ART. to musi byc leprze bo tam jest 75 powtórzeń i to jeszce z obciązeniem hehehe Miłego Ćwiczenia :D:D

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ja dopiero zaczynam łydki ćwiczyć władowałem sobie sztange z ciężarami o łącznej wadze 45kg na plery i zacząłem robić wspięcia w sumie zrobiłem 50 i prawie mnie skurcz złapał myslalem, ze dał za wygraną ale w nocy mnie złapał (prawa łydka) :D

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 262
trening jeest naprawde doby ale czy masa po nim wchodzi to nie moge powiedziec bo po 2 treningach to mi nie mialo jak wejsc, ale za to sila mi weszla o jakies 2-3 kg po jednym treningu moze z tego powodu ze pierwszy raz lydki cwiczylem!!! niech ktos speoboje ten trening i go oceni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja mam pytanie co do ćwiczenia łydek standardowym planem na masę, czyli 12 powtórzeń w serii. Kiedy wiadomo, że sie zrobiło dobry trening łydek, czy wtedy kiedy zaczynają nas piec czy wtedy kiedy tak nas pieką, że nie umiemy już zrobić kolejnego powtórzenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu to spadki ?

Następny temat

duza lapka, a ograniczone zginanie reki

WHEY premium