SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lakiernik czy blacharz??? oddychanie przy cieżarach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
co wybrać??? boje sie zostac lakiernikiem bo może to unieszkodliwic mi oddychanie co przy cieżarach przeszkadza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
1. LAKIERNIK "UNIESZKODLIWI CI ODDYCHANIE", nie wiedzialem ze oddychanie jest szkodzliwe
2. zostan blacharzem meska robota a lakiernik to takie dla pedalow troche..

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
To weź blacharza jak masz chvjowe zdrowie . Przy okazji może wyklepiesz ten błotnik z filimku.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Lepiej wybierz zawód blacharza tez dobrze płatna robota.Sam posiadam ten zawod lakiernik to tez dobra robota ale po paru latach malowania caly układ oddechowy dostaje po ****zie.Tam gdzie miałem praktyki byl jeden lakiernik mial ok 30 lat i ciagle sie dusił od tych lakierów.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Blacharz też się szpachli i pyłu lakierniczego nawdycha a przy lakierowaniu malujesz przecież w kombinezonie.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Sąsiad w Polsce wszystko możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Pyl od szpachlu nie jest taki szkodliwy.Ja najwyrzej co sie nadwycham to tylko od malowania podkładem ale nie narzekam.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2310
E tam tam gdzie ja miałem praktyke koleś malował w masce z filtrami a gdy pomalował wychodziliśmy przed warsztat na pogaduchy czy tam na papierosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Wybierz taki zawód który cię interesuje i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2604
robuch: właśnie o to chodzi-> Lakiernik z prawdziwego zdarzenia który ma komorę bezpyłową do malowania aut posiada maskę z filtrami i nie szkodzi nic na nasze drogi oddechowe. Mam kolegę który pracuje na lakierni ale maluje schody drewniane, gdy zaczął pracować nie zakładał tej maski i miał problemy z oddychaniem że od czasu do czasu musiał bardzo głęboko oddychać bo brakowało mu tchu od momentu stosowania maski z filtrami jego zdrowie wróciło do normy potwierdzone badaniami. Jak chcesz być lakiernikiem to pamiętaj żyjemy w XXI w. i jest dużo specjalistycznego sprzętu dla tego zawodu żeby chronić Twoje zdrowie. I nie rób nic po łebkach bo na pewno Twoje zdrowie na tym straci.

Dzień Wczorajszy, Był Łatwym Dniem...

OTR TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
thx za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17746
blacharą zostań
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znowu jakies cudo?

Następny temat

Mał skromna siłownia

WHEY premium