SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata siła

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc chłopaki pomuzcie mi cwicze miesióc ponad na siłowni po 2 godziny dziennie i mam problem z przyrostem siły na klacie seriami robie 41kg po 8 powtórzen robie klate 2 razy w tygodniu i niechce mi siła przychodzić niemoge podniesć 52kg na wycisk ani razu pomużcie mi co robic zeby siła mi przychodziła i czy miesioc to nie zamało na ocenianie czego kolwiek!!!

pokonamy każdego wroga 'zstw'
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jasne że tak !Ja trenuje 3 lata i obecnie cwicze 3 razy w tygodniu(masa).
Che,kiedyś tak jak Ty dawałem codziennie...che che..to były czasyNiestety efekty nie były najlepsze,ale cóż uczymy sie całe życie,nie?
pozdrawiam.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
napisz jak wyglada dokladnie Twoj cały trening, pierwszy bład to klatak 2 razy w tygodiniu, raz wystarczy

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poniedziałek klata 9 seri po 41 kg 8 powtórzen wtorek biceps sroda barko czwartek klata to samo piątek tric i przedramie

pokonamy każdego wroga 'zstw'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
wypisz poszczegolne cwiczenia, chyba nie robiles 9 seri w jednym cwiczeniu?

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
wzuc cala rozpiske planu to cos poradzimy, a intucicja mi podpowiada ze bedzie troche roboty

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie 4 serie na plaskiej i 4 lub 5 na skosnej glowa do gury

pokonamy każdego wroga 'zstw'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Wypełnij profil.
poczytaj post "zanim zapytasz o rade..."

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
to przez 2x tydz klatka
zrob raz a porzadnie

Nie można czynić postępów, trenując więcej niż potrzebuje tego organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie 4 serie na plaskiej 4 na skosnej i 3 rozpietki odpowiedzcie mi na moje pytanie to jest dla mnie warzne!!!

pokonamy każdego wroga 'zstw'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
ja Ci odpowiedzialem

Nie można czynić postępów, trenując więcej niż potrzebuje tego organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to znaczy co zle robie no pomoz mi a nie napisałes ze cos organizm napisz jakim cieżarem cwiczyc i co robic zeby siła rosła

pokonamy każdego wroga 'zstw'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cm do WRZEŚNIA !!! POMOCY !!!

Następny temat

na co ćwiczysz?

WHEY premium