SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki faktor do opalania w grecji ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
jak w temacie prosze o odpowedziedz w ciagu paru godzin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
moja babcia jest tam teraz, a ja niedawno wróciłam(co prawda byłam w kwitniu ale wystarczylo 20 minut zeby mnie spiekło a mam poludniowy fototyp), temperatura bywa 46 stopni nawet po wieczor słońce praży, nie wychodz bez minimum 25 SPF, smaruj sie co 1,5-2 h po tygodniu mozesz się smarować czymś lżejszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
20+

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ale swoj fototyp to też mógłbyś napisać...
jesli masz bardzo jasną karnację to nawet 20 może być za mało

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ona ma 1 wec kupilem jej 35

ja mam 4 wiec 25

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
łooo, ja jak tam byłem to uzywałem Bambino :P

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie każdy może soie na to pozwolić
nikt nie powinien sobie na to pozwalać
bedziesz mogł sie cieszyc jak tego kiedyś nie "ochorujesz"

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dubel

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-07-17 12:30:56

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
To kto był w Grecji? Może sie znamy Teraz temperatura jest 35,6 stopnia u mnie w domu w jednym z najchłodniejszych pokoi gdzie przy nim jest włączona klimatyzacja. Za to u mnie w pokoju jest tak jak na dworze a więc 43,5 stopni celcjusza. No cóż szczerze mówiąc to jest chyba jeden z neutralnych dni u nas. A słońce... nie ma zamiary znikać. Radzę mocny krem z filtrem i dobrą lodówkę na wody. Przypominam: cały package dużych 6 butelek- 5E i package małych 24 butelek-5-6E Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
gdzie ty mieszkasz ja na riwierze olimpijskiej w typo turystycznym kurorcie za 6 duzych butli max 2euro !


klima w pokoju na 23 stopnie i luzik , a wogle to do tych upalow latwo sie przyzwyczaic !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamany obojczyk...

Następny temat

dolegliwości żołądka

WHEY premium