SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki krem do twarzy wybrac??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
No własnie-jakiego kremu do twarzy urzywac? Domyślam sie że zalezy to od rodzaju cery.Ja swojej sam nie potrafie określić wiec opisze tak "po prostu". Zawsze jak umyje twarz woda to skora tak jakby sie ściaga i dopoki nie posmaruje jej kremem to jest to dla mnie uciazliwe.
Z kolei jak budze sie rano to w okolicach nosa (kolo tych platkow,tak w kacikach ) skora jest tłusta.Podobnie mam rano na czole miedzy brwiami.
Od bardzo dawna urzywam kremu Nivea,takiego zwykłego w niebieskim opakowaniu.Nie znam sie ale on chyba jest uważany za tłusty
No i na koniec prosiłbym o polecenie jakiegos odpowiedniego kremu do mojej cery.

pozdrawiam

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
heh
Z kremami to jest tak że każdemu pasuje co innego /w zależnosci od rodzaju cery i jej wrazliwosci, podatnosci na alergie/
To, co dla jednej osoby jest super, u innej moze spowodowac alergie, z ktorej bedzie sie leczyc kilka miesiecy
Po to sa wlasnie probki w sklepach zeby sprawdzać na wlasnej skorze jak co dziala (kobiety z tego korzystaja ). W innym wypadku /gdyby byl krem idealny dla wszystkich/ to na rynku bylby tylko ten jeden wlasnie krem hehe.

Male sprostowanie co do skladow. Serie meskie zawieraja te same SKLADNIKI co te "dla kobiet". Nie ma osobnych skladnikow "for men" i "for women" wlasnie z wyjatkiem zapachow bo "meskie" kompozycje zapachowe sa eee... charakterystyczne Co nie znaczy oczywiscie ze wszystkie kremy musza miec ta sama konsystencje i tlustosc. Kremy dla kobiet tez sie przeciez miedzy soba bardzo roznia (są robione pod kątem rodzajow cer ;) )


Zmieniony przez - Termitek w dniu 2004-08-04 12:42:08

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
mozesz uzywac kremow matująco-nawilzajacych typu Garnier czysta cera albo Loreal pure zone .ja ci polecam tego drugiegi

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
a moze seria AA typowo dla facetówalbokup johnson&johnson 3 w jednym

Zmieniony przez - afenis w dniu 2004-07-31 06:20:26

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
a jest ktos w stanie okresilc na podstawie mojego opisu jaki mam rodzaj cery?


pozdro

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
typowo mieszana z tendencja do przetłuszczania sie w punkcie T

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze krem Nivea Q10 (nowosc ) dla facetow. Mialem probke 15ml i musze powiedziec, ze przyjemne uczucie na twarzy po jego nalozeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
iy, właśnie miałem to samo napisać. muszę sobie kupić ten krem (kosztuje coś 35zeta, czyli trochę dużo jak na nasze standardy, ale chyba podobnie co te francuskie marki l'oreal itp.). ta próbka z men's health mnie przekonała. krem jest super po prostu. jak mi się skóra po opalaniu łuszczyła, to to był jedyny krem który pomógł. no i nie zostawia tłustej warstwy.

Zmieniony przez - Tanner w dniu 2004-08-03 20:49:02

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tez mialem z tej gazetki
Chce go kupic, bylem w Rossmanie i nie ma. Ale jak go tylko gdzies znajde to biore odrazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
ja byłem w sklepie kosmetycznym jakimś i stał na półeczce, 35zeta chyba. muszę kasiorkę skombinować. ciekawe na jak długo starczy ten kremik...

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile on ma, 50ml?
Jak tak to jakies 2-3 tygodnie maksymalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
oj, nie wiem ile ma bo nie spojrzalem.

tu masz jak on wyglada:

http://www.nivea.pl/subbrandcontents.php?pid=3&psid=301& 

Pozdrawiam i zycze sukcesow

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jeszcze urosnę??

Następny temat

o pryszczach poraz enty ;)

WHEY premium