SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nafta/ropa jako krem do opalania??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytalem niedawno,ze nasze babcie i prababcie uzywaly ww do przyspieszeia opalania.
Jestem ciekawy czy ktos z was tez o tym slyszal,a moze nawet probowal stosowac.
Chetnie sprawdzilbym to na swoich nogach bo opalaja sie najwolniej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Kumpel mojej siostry opalal sie caly dzien na jakims oleju,wieczorem poszedl na solara,a pozniej jeczal z bolu pare dni.
Co tez niektorzy ludzie maja w glowie?!
Od tego oleju czuc od niego frytkami.Facet oszczedny-nic sie nie zmarnuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1067
Opalając się na dachu z moimi znajomymi zauważyłem, że jeden używa oliwy z oliwek. Jak widzisz sposobów jest wiele. Osobiście polecam kremy do opalania, które przyśpieszają opalanie trudnych miejsc (najczęściej są w najciemniejszych opakowaniach).

Działają rewelacyjnie. A mówi to człowiek, który miał ogromne problemy z opaleniem: całe nogi, boki tułowia, żuchwa, szyja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
chyba Cie cycki swedza ze sie tak wyraze ale w dzisiejszych czasach wpadac na tak głupi pomysl majac tyle dobrych i bezpieczniejszych srodkow to naprawde...
NIE NAZYWAJ NAFTY I ROPY TUDZIEZ OLIWY PRZYSPIESZACZEM OPALANIA!!!
Przestrzegam wszystkich przed tego typu durnymi pomyslami, skonczyc sie to moze ciezkimi poparzeniami + czerniakiem, przebarwieniami, pokrzywkami itp.
Jak ktos bedzie to polecal to chyba bede kasowac wypowiedzi

To juz lepiej uzyc przyspieszaczy opalania dostepnych w drogeriach. One maja chociaz jakies filtry (nie sa za wysokie, na dluzsze opalanie lepiej wybrac normalny krem z filtrem odpowiednim do swojej karnacji)
POst o przyspieszaczach opalania tez jest nizej. NIe wiem jaki sobie wybierzesz ale kazdy bedzie lepszy od nafty itp.
Ogolnie poczytaj troche o kremach z filtrem jesli sie nie wiesz nic na ten temat.

tu masz troche o opalaniu http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56373,2093762.html

a tu o skutkach nadmiernego i nieumiejetnego opalania
http://www.trybuna.com.pl/zdrowie/index.php?id=80



Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-07-25 18:40:43

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bralem tych babcinych opowiastek na serio,traktuje je raczej jako ciekawostke.
Dzieki za info!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ale calkiem mozliwe ze to prawda, wtedy nie bylo takiego wybory jak dzisiaj, ludzie pewnie tez nie zdawali sobie sprawy z ryzyka jakie nioslo takie opalanie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Podobno nafta i ropa przyspieszają opalanie-też tak kilka razy słyszałam aczkolwiek nie jest to zdrowe opalanie.

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
nafta/ropa
ło qrva co jak co, ale do tak perwersyjnego aktu to bym sie nie dopuścił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Hehehehe nooo w sumie można też oblać sie benzyną i podpalić

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
czyli tez by sie czlowiek opalil

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
nafta i ropa <-- to moze odrazu zacznij sie leczyc
chcesz sie piec jak kartofelek
ja na oliwke do ciala sie opalam ale nie polecam bo nie zdrowe geheh
teraz kupialm sobie przyspieszacz do opalania i take ta metodew polecam ...
teraz jak bylam w grecji to wiekszosc greczynek opala sie na oliwe z oliwwek i fakt sa bardzo ładnie opalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tylko greczynki tez maja inna karnacje co nie znaczy ze im to nie zaszkodzi kiedys. Ja w zeszlym roku raz jeden jedyny wypróbowalam zwykla oliwke, tylko na nogi bo stwierdzilam ze nie bede ryzykowac na cale cialo i niestety po wewnetrznej stronie ud, niedaleko kolana mam pokrzywke ktora mi od roku nie zeszla i nie licze na to ze zejdzie. NIe jest to wielce wyraźne, pare kropek, jak mam teraz nogi opalone to nie widac, no ale jest..
A jaki przyspieszacz kupilas?

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysokie ciśnienie w oku ?

Następny temat

uzadlenie osy

WHEY premium