SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Kolczyk do Języka?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
elo.Chciałabym poprosić Was o doradzctwo w pewnej sprawie.Nie znam sie zbyt dobrze na materiałach z których są zrobione kolczyki wiem tylko ze na początek dobra jest stal chiryrgiczna i tytan,a akryl tylko do zagojonych miejsc.Postanowiłam kupic sobie kolczyk do języka bezbarwny*z dobrego materiału) lecz nigdzie nie moge znależć.Ostanio zobaczyłam na stronie [url]http://wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=101[/url] (na samym dole) zatyczkę do języka o wymarzonym kolorze. Jednak to jest plastik i pisze"Materiał:pmm" Czy mogę go uzyć w niezbyt zagojoną ranę? Prosze o odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2602
Zwykła stal chirurgiczna i nie jakeis kwiatuszki tak jak moja kolezanka ma bo to beznadziejnei wygkada zwykłe kolki ze stali chirurgicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
"Kolekcja PMMA nie może być poddawana procesowi sterylizacji.
Jeśli chcesz zapoznać się z właściwościami fluoro przejdz do działu - specyfikacje materiałów"
wystarczy uwaznie czytac
pmma nie mozna wysterylizowac, a co za tym idzie - nie wolno zakladac go na niezagojona rane. poczekaj az sie zagoi i wtedy spokojnie mozesz wymienic. ale to jest retainer, z tego co wiem.. lubia sie gubic wiec moze kup sobie na zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
jaki bezsens.
po co Ci zatyczka? ja sie stosuje np przy wizycie u dentysty, ze dziurka nie zarosla..

ja mam z bioplastu, wszytskie kolczyki zamawiam wlasnie z wilde.





ten rozowy teraz mam
mysle ze ten

to jest taki o jakim myslisz, bo moj tez jest lekko przezroczysty

a na 1 raz to :
Stalowy Barbells o grubości 1.6mm z kulkami 6mm lub
Stalowy Barbells o grubości 1.6mm z kulkami 5mm

http://wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=63 
dlugosc preta 20mm




Zmieniony przez - butt3rfly w dniu 2007-11-14 01:11:39

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
niekoniecznie stalowy, moze byc tytan, ptfe, bioplast byleby wysterylizowany. chyba ze ma ktos uczulenie na nikiel to stal odpada
butterfly, troche przeplacasz kupujac na WC ale fakt faktem, ze maja najwiekszy wybor.
i Ty wyciagasz do dentysty? ja mam aparat staly na zebachwiec czesto jestem i u dentysty i u ortodontki i nigdy wyjmowac nie musialam.. z wargi ani smileya tez nie
retainera bardziej stosuje sie jak chce sie ukryc kolczyk, ja np. musialam w gimnazjum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
jeszcze mnie moj dentysta nie widzial
a chcesz kupic do wargi? bo ja wyjelam..
kuleczki albo prety..
ale to na priv i jutro najlepiej wieczorem

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
czy ja chce kupic do wargi?
nie mam potrzeby
i kulki i prety mam. z reszta nosze bioplst, bo mam monroe i bioplast mniej haczy o aparat i zawsze moge sobie dociac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Najlepiej to jak bys miała długi strasznie wtedy jest lepiej i sie szybciej goi a jak masz ktotki to ci wrosnie <lol>

Jestem jaka jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
hej. chcialabym sobie zrobic kolczyka w jezyku... ale chcialabym zeby rodzice go NIE zauwazyli ;) noi nauczyciele w szkole tez... jestem w gim... moglibyscie mi doradzic kolczyka? najlepszy by byl przezroczysty ale na poczatek tylko stal chirurgiczna tak? [nie znam sie na tym ;)] chcialabym prosci o link z dobrym kolczykiem dla mnie ;) z gory dziekuje. ;)
ten na poczatek jest zly chyba prawda?;d
http://allegro.pl/show_item.php?item=592041930
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
napisalam wyzej jaki kolczyk zaklada sie na swieze przeklucie...
i bynajmniej nie kupuje sie na allegro jakiegos szajsu nie wiadomo skad.
dobry piercer w studio dobiera kolczyk, ale skoro jestes nieletnia to zaden dobry piercer cie nie przekluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
kuuurde. a nie wiecie gdzie mozna znalez kolczyka PRZEZROCZYSTEGO tylko zeby dlugosc byla 19\20...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czyzby chondromalacja ?

Następny temat

Dylemat z nogą

WHEY premium