SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

euthyrox 50

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2085
chcialem sie spytac o euthyrox 50 wiem ze to jest hormon tarczycy.chcialem sie dowiedziec o tym czy jakby sie bralo go na spalanie tkanki tluszczowej to jakie dawki trzeba byloby brac???sprawdzalem w wyszukiwarce ale tam nie ma nic na ten temat opisane,sa podwieszone tematy na temat tego srodka ale ogolnie opisane i nie wyczerpujaco a wiem ze sa tu osoby ktore braly albo biora ten srodek ale pisalem do nich i nie odpisuja na maile to pytam sie tutaj moze uzyskam odpowiedz.z gory dziekij za odpowiedz milego dzionka

My code of life and my personal bushido is honour, respect, loyalty, courage and surrender.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 285
biore euthyrox od hmm...7 lat, bo choruje na niedoczynnosc tarczycy. przy tsh 7 z czyms dostalam dawke 50, pozniej kazali mi zmniejszyc do 25, ale dla lepszego samopuczucia zostalam przy 50:) oczywiscie byly okresy, kiedy chcialam przyspieszyc redukcje wagi zwiekszajac dawke euthyroxu do 150-200, ale nie zauwazylam zadnego efektu;( juz lepiej sobie tussi zapodac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
jak masz bf wiekszy od 10% a pewnie masz to to nie ma sensu, wez sobie jakis lajtowy srodek np. ECA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
najpierw nie eca/t4 tylko ruszyć dupe na rowerek/biegi itp. o diecie wspominać niepowinnienem.

poooootem mozna dozucic ec a nie eca.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
eca to nie taki lightowy srodek.
wez sie chlopcze za diete, zredukuj wegle do 10-150g na dzien i bedzie dobrze. potem mozesz dorzucic thermo speeda z olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849
w połaczeniu z clenem jest dobry...ale niech Ci rozpisze kto inny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
zredukuj wegle do 10-150g na dzien i bedzie dobrze

Bez jaj

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Niech ułoży normalną dietę sobie. Jak nie wie jak. To wypad do Odżywiania. I po temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
ja szamie 200ug euthyroxu z rana przed sniadankiem juz chyba od roku ( uroki braku tarczycy ) a jak chce troche fatu zredukowac to 50 z wieczora dorzucam mam ten komfort ze nic mi sie nie zablokuje:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Tak Ci się tylko wydaje że stać Ci się nic nie może.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2085
chlopaki ja wam dziekuje za rady ale to nie jest na temat prosilem o wypowiedzenie sie na temat dawek a nie rady na teamt odzywiania sie jakbym chcial to zrobic to bym wyszukal w odzywianiu ja tylko pytam sie o dawce a przewaznie oddzywaja sie znachory i mowia o diecie ja np nie chce jesc jak kulturysta bo nie jestem nim uprawiam sporty walki i wierzcie mi czy nie ale ja jem zdrowo i przepisowo pytam sie o ten srodek i myslalem ze ktos mi w koncu odpowie

My code of life and my personal bushido is honour, respect, loyalty, courage and surrender.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Ale czego ty człowieku nie rozumiesz. Jak nie będziesz miał dobrze diety i treningu ułożonego. To*****a Ci to da. Jedynie skutków ubocznych nałapiesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taki cykl ma ręce i nogi :]

Następny temat

Lepszy frontloading czy dłuższy cykl?

WHEY premium