SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

euthyrox

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
witam
mam pytanie czy pory brania maja znaczenie tzn wstaje o rooznych godzinach a powinno sie brac z rana wiec czy bedzie to mialo znaczenie jak raz wezme o 12 a raz o 9

Zmieniony przez - kobra78 w dniu 2007-01-28 13:11:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
wyrzut h.tarczycy jest zaraz po przebudzeniu z tego co wiem..ale pewien nie jestem...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Lepiej bierz o takiej samej godzinie z rana. Po co Ci T4?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18453 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205549
O tej samej godzinie to nie koniecznie,
przeciez nie bedziesz sie specjalnie budzil kilka godzin wczesniej tylko po to aby polknac T4.
Zgodnie z zasada zaraz po przebudzeniu na czczo.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
dzieki za odp
a t4 w celu jescze wiekszego przyspieszenia meatbolizmu i podniesienia hormonu do goornej granicy dobrze wplywa juz dawka 25ug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Domyślam się ze chcesz schudnąć dzieki T4..ale musisz mocno trzymac diete..bo efekt będzie tylko na cyklu z t4 potem mozesz wrócić do punktu wyjścia jezeli nie będziesz trzymał diety..

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
no nie chodzi mi az tak bardzo o schudniecie ale widomo ze by sie przydalo troche zejsc z bf a pozatym zabierajac sie za jakies wspomaganie farmakologiczne to wszystko musi byc dopracowane
czy moze ktos wie jescze ile czasu mozna brac t4?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
najpierw powiedz jaki masz cel

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
ehh teraz sie tak lajtowo redukuje ale niedlugo wchodze na cykl i wtedy to z t4 bedzie git szybszy metabolizm wieksze wykorzystanie skladnikoow odzywczych i takie tam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Bez sensu T4 brac, za dlugo sie rozkreca. Cos mi sie wydaje ze autor nie ma pojecia o diecie. Termogeniki wyprobowane?

Zmieniony przez - e0r w dniu 2007-01-28 20:18:37

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na cykl

Następny temat

coś na żołądek

WHEY premium