SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne samopoczucie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
witajcie...więc mam dobrze ułożoną diete około 2gramy białka 1gr tłuszczy węgle zaleznie od zapotrzebowania....raz jest to mniej niż 4 raz 5-6gram....dużo biegam szczególnie na czczo jakieś 4x tydzień....siłka z 3 razy tydzień jednak nie wiem dlaczego ale mam złe samopoczucie :(...ciężko mi na żołądku albo na jelitach....takie jakby zapchane...nie wiem jak to wytłumaczyć...waże około 70-72kg przy wzroście 182cm...mam niski poziom tłuszczu....waga mi pasuje...nie chce jakieś niewiarygodnej masy mięśniowej...ale czsami ciężko na żołądku i to mnie martwi i denerwuje....najlepiej czuje się po bieganiu na czczo....

macie co doradzić ??? Ja jako że najlepiej znam swój organizm napisze pare rzeczy od których mi się wydaje że to moze być....

-za dużo białka
-za dużo twarogu ogólnie jakieś 400gram z twarogu dziennie....co daje 80gr białka...jak na 70kg jest to dużo....
-za dużo warzyw.....jem bardzo dużo warzyw a wiadomo tam znajduje się błonnik...
-posiłki spożywam 7 dziennie po około 300-500kcal więc napewno nie jest to od za dużej ilosci kcal

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Daj odpoczac pare dni organizmowi, daj duzo maslanek, keforow i jogurtow naturalnych dla lepszego trawienia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 679 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6610
na kilka dni testowo ogranicz białko
błonnik raczej poprawia pracę jelit niż je obciąża

Zmieniony przez - wirnik w dniu 2005-07-16 22:47:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dorzucić błonnika ??? ja wsuwam pełno warzyw i brałem pod uwage że mam go NADMIAR....poprostu mam cięzkie uczucie na jelitach i żołądku podczas trawienia....załatwiam się normalnie....kał ciemne lekko zielonawe (warzywa )... białko zmniejszyć do ilu ??? 1.5 ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
okej z błonnikiem wtedy zostawie.....ja coś czuje że to będzie przez białko bo czasami aż mi łeb rozpie...no własnie nie mam dużo masy mięśniowej bo jestem piłakrzem i dużo biegam wiec pewnie 2gramy to za dużo...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 679 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6610
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Mniałem coś podobnego , twoje narządy poprostu chca odpocząć , "zrob z 2 dni przerwe w jedzeniu" jadaj przez te 2 lub 3 dni , 3 posilki dziennie do tego niskokaloryczne.Pić dużo też nie pij , z 1,5l wody na dzień.Po 2-3 dniach wroci (powinno) wszystko do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
oki dzięki wam za odpowiedzi.....sogi

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
lepiej wypisz produkty co spożywarz

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19014
przy takiej ilosci wegli masz ciemnozielonego klocka ?!?! wypisz lepiej co jesz jak mowi zakrzes ...

podpisy są dynamiczne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
węgle : kasze , ryż brązowy/paraboiled , makaron razowy , kasza gryczana , chleb razowy , płatki owsiane górskie , rodzynki , suszone morele , jakaś grahamka casami.

białko : ser twarogowy chudy, jogurt naturalny DANONE , jajka , piersi z kurczaka/idyka gotowane , mleko 250ml do śniadania , tuńczyk w sosie własnym

tłuszcze : oliwa z oliwek EXTRA VIRGIN, orzechy włoskie , makrela , jajka , siemie lniane

do tego pije sporo wody , zielone herbaty , czerwone herbaty .

biore chrom,cynk,wapno,maxivit,omega3,kretke,tauryne,guarane oczywiście nie wszystko naraz


do tego ćwicze min.4x tydzień AEROBOWO oraz 3-4razy siłka

dieta około 2gr. białka 1-1.5gr. tłuszczy i węgle od 4-6gram zależnie od potrzeb

do tego jadam bardzo dużo warzyw...sałata,brokuły,kalafior,kapusta,papryka zielona/czerwona


dieta jeśli chodzi o kcale również się waha od 2200-2600

waga ~72kg
wzrost 182cm


jak zapewne widzicie wszystko robie niemal idealnie skromnie mówiąc

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skad te wszystkie diety?

Następny temat

Jak rosną mięśnie

WHEY premium