SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dwa kluczowe pytania przed kuracją

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Płeć : mezczyzna

Wiek : 24

Waga : 78

Wzrost : 182

Cel treningowy : poprawa rzezby, redukcja tkanki tluszczowej

Staż treningowy na siłowni : 5l z duzymi przerwami

Uprawiane inne sporty : pilka nozna plywanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : brama herkulesa, wyciągi i reszta podstawowy sprzet

Dieta : straram się jesć wszystko co jest zdrowe nie przesadzam z chemią codziennie owoce 3x w tyg warzywa reszta raczej bialkowa, bez specjalnej diety

Przeciwskazania medyczne : wracajace bole w nadgarstkach

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: ogolno-roozwojowy

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):

przysiad- nie robie, martwego nie robię, klatka na serie 75-80, wycisk 100



dzisiaj zlozylem zamowienie na następujące produkty:
1.00 x AAKG Mega Hardcore 120 kap. 45,00 zł
1.00 x Anabolic BCAA System 150 kap. 45,00 zł
1.00 x Crea9 Xtreme 120cap 59,00 zł
1.00 x Clenburexin II, 90 cap 49,00 zł
1.00 x Max Carb 1000 g
- Smak: Juicy Lemonade, cytrynowy
centrum a-z

cykl bedzie trwać 21dni, celem jest optyczna poprawa umięśnienia i chociaż minimalny zjazd z brzucha ktory nie jest tragiczny ale wiadomo ze po to się cwiczy zeby bylo coraz lepiej.
Czytając zalecane dawkowanie, doswiadczenia innych uzytkownikow oraz patrząc na swoje doswiadczenia wymyślilem następujace działania

clenburexin²
dt: I-na czczo pol godziny przed pierwszym posilkiem 2caps
II- pol godziny przed treningiem 2caps

dnt: I na czczo pol godziny przed pierwszym posilkiem 2caps
II- pol godziny przed głownym posilkiem

crea9
dt: okolo treningowo po 3 caps
dnt: pezpośrednio po przebudzeniu i przed snem po 3 caps

bcaa
dt: przed treningiem 4 caps
po treningu 3caps

dnt: brak

aakg
dt: 30min przed treningiem 4caps, bezposrednio po 3caps
dnt brak

i teraz tak, glowne pytanie, czy wzięcie 21caps tych wszystkich produktow okolo treningowo nie spowoduje jakichs rewelacji żołądkowych?

drugie pytanie: w zwiazku z tym ze na silowni jestem 3 max 4razy w tygodniu, w dni kiedy nie jestem na silowni gram w pilke i plywam na basenie więc teoretycznie nie mam dni nie treningowych bądz w ciągu calego okresu kuracji zdarzą się moze dwa takie, czy dni bez silowni mam traktowac jako dni nie treningowe?? spieram się o to ze znajomymi i nie wiem kto ma rację, ja twierdzę ze mozna te dni z pilką i basenem jako dni treningowe.

ps. nigdzie nie moglem znalezc informacji na temat tego czy ktores z tych produktow się ze soba''gryzą''
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Kreatyny i bcaa masz zdecydowanie za malo po za tym cykl na krecie powinien trwac od 8 do 12 tyg wic te 21 dni na krecie to za malo i nawet nie odczujesz dzialania
Dawkowanie na kreatyne jest takie dt 5g z rana i 5 g po treningu
Bcaa 1g na 10 kg masy ciala tylko w dni treningowe najlepiej przed treningiem
Co do twoich pytan to dt traktuj tylko jak masz silownie a wtedy gy grasz w noge czy plywasz to dnt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
dzieki za odpowiedz, to jest kuracja na najblizsze dni chcę sprawdzic jak to wszystko bedzie dzialać, kreatyna zawsze bardzo dobrze od początku na mnie dzialala, wiec przy crea9 tez tego się spodziewam.
nigdy nie przyjmowalem więcej niż 15caps w ciągu dnia a juz napewno nie mieszalem tylu odzywek. Jak to moze wplynąć na 'moje "flaki''?

jeśli ta kuracja sie nie sprawdzi to w trakcie bedę planowal następną, zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
O flakk raczej sie nie musisz martwic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA- efektywne, oszczędne dawkowanie

Następny temat

Activlab - monohydrat kreatyny

WHEY premium